اطلاعات مفید گردشگری - اخبار و اطلاعیه ها
تبريز پايتخت گردشگري جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ ميلادي است؛ اين رويداد فرصتي است براي معرفي پتانسيل‌هاي گردشگري كل كشور، اما آنطور كه شايسته اين رويداد است، هنوز اقدام كافي صورت نگرفته است.
فيفا قبل از قرعه‌كشي مسابقات جام جهاني بليت‌هايش را با ارزان‌ترين قيمت در اختيار تماشاگران قرار مي‌دهد
به گزارش خبرگزاري فارس، در حال حاضر فيفا در تلاش است كه فروش بليت به تماشاگران در سراسر دنيا را از طريق سايت خود و نمايندگي‌هاي رسمي‌اش در كشورهاي مختلف انجام بدهد.
لوان جاگاريان، سفير روسيه در گفت وگو با «متافوتبال»: طرفدار تراكتورسازي هستم / لاوروف به ظريف نويد صعود ايران به جام جهاني را داده بود / ايران را بيشتر از روسيه دوست دارم / برد ايران مقابل آمريكا در جام جهاني بسيار خاطره انگيز بود
فدراسيون بين المللي فوتبال روز گذشته با ارسال پيامي به مهدي مهدوي كيا، سالروز تولد وي را تبريك گفت.
شاگردان كي‌روش در كشور ميزبان جام جهاني به ميدان مي‌روند
نشست ستاد هماهنگي و برنامه‌ريزي جام جهاني 2018 روسيه با حضور رئيس و سرپرست دبيركلي فدراسيون فوتبال و مسئولين سازمان‌هاي مختلف به پايان رسيد.
دفتر خدمات مسافرتي و گردشگري ديبا نماينده رسمي فروش بليط و خدمات جام جهاني فوتبال 2018 روسيه
تلاش ايران براي جذب گردشگران روس پس از تحولات اخير در منطقه صورت گرفت، گردشگران روسي هنوز ايران را مقصد مناسبي براي گردشگري خود نمي‌دانند .
صبرستان ويزاي توريستي براي اتباع ايران و هند را لغو كرد.
معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در دومين نشست هماهنگي جام‌جهاني فوتبال ۲۰۱۸ روسيه، بر بهره‌برداري حداكثري از ظرفيت اين رويداد جهاني تأكيد كرد.
معاون گردشگري گفت: اگر آژانسي مي‌خواهد تور جام جهاني فوتبال ۲۰۱۸ روسيه را برگزار كند بايد بليت شركت در مسابقات را نيز ارائه كند و گرنه حق استفاده از عنوان جام جهاني را ندارد.