اطلاعات مفید گردشگری - اخبار و اطلاعیه ها
در اين پست با مهم ترين نكاتي در حين حضور در هتل و استفاده از لوازم هتل بايد بدانيد، آشنا مي شويد.
موزه زيرآبي كانكون (به انگليسي ( Cancun Underwater Museum موزه‌اي در زيرآب در سواحل شهر كانكون و در ايالت كينتانا رو در كشور مكزيك در سال ۲۰۰۹ تاسيس ش. كانكون در زبان محلي به معناي «آشيانه مارها» است .
فستيوال و جشنواره ها از رسوماتي هستند كه هنوز هم از جذاب ترين فعاليت ها محسوب مي شوند و اغلب ريشه در فرهنگ و رسومات كهن دارند. در وراي هر يك از اعمال و رفتارهايي كه در جشنواره ها انجام مي شود داستان و اعتقادي جالب نهفته است كه دانستنشان به بقاي فرهنگ و تمدن گذشتگان كمك شاياني مي كند.سالانه مردمان زيادي به قصد شركت در جشنواره هاي گوناگون به سفر مي پردازند تا چند ساعتي را در كنار دوستان و آشنايان به سبكي خاص سپري كنند.
به گزارش خبرگزاري فارس، در حال حاضر فيفا در تلاش است كه فروش بليت به تماشاگران در سراسر دنيا را از طريق سايت خود و نمايندگي‌هاي رسمي‌اش در كشورهاي مختلف انجام بدهد.
هميشه بهترين راه براي كم كردن ريسك هر كاري استفاده از تجربه‌ي ديگران است. اگر اهل مسافرت هستيد حتماً بايد تجربيات ديگران را دنبال كنيد تا بتوانيد از حداكثر وقت ارزشمند خود در مسافرت لذت ببريد. با ديبا همراه باشيد و ۲۵ نكته‌ي بسيار مفيد كه توسط نويسندگان Lonely Planet گردآوري شده را مطالعه كنيد.
لوان جاگاريان، سفير روسيه در گفت وگو با «متافوتبال»: طرفدار تراكتورسازي هستم / لاوروف به ظريف نويد صعود ايران به جام جهاني را داده بود / ايران را بيشتر از روسيه دوست دارم / برد ايران مقابل آمريكا در جام جهاني بسيار خاطره انگيز بود
فدراسيون بين المللي فوتبال روز گذشته با ارسال پيامي به مهدي مهدوي كيا، سالروز تولد وي را تبريك گفت.
شاگردان كي‌روش در كشور ميزبان جام جهاني به ميدان مي‌روند
فيفا قبل از قرعه‌كشي مسابقات جام جهاني بليت‌هايش را با ارزان‌ترين قيمت در اختيار تماشاگران قرار مي‌دهد
تبريز پايتخت گردشگري جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ ميلادي است؛ اين رويداد فرصتي است براي معرفي پتانسيل‌هاي گردشگري كل كشور، اما آنطور كه شايسته اين رويداد است، هنوز اقدام كافي صورت نگرفته است.
نشست ستاد هماهنگي و برنامه‌ريزي جام جهاني 2018 روسيه با حضور رئيس و سرپرست دبيركلي فدراسيون فوتبال و مسئولين سازمان‌هاي مختلف به پايان رسيد.
دفتر خدمات مسافرتي و گردشگري ديبا نماينده رسمي فروش بليط و خدمات جام جهاني فوتبال 2018 روسيه
تلاش ايران براي جذب گردشگران روس پس از تحولات اخير در منطقه صورت گرفت، گردشگران روسي هنوز ايران را مقصد مناسبي براي گردشگري خود نمي‌دانند .
صبرستان ويزاي توريستي براي اتباع ايران و هند را لغو كرد.
معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در دومين نشست هماهنگي جام‌جهاني فوتبال ۲۰۱۸ روسيه، بر بهره‌برداري حداكثري از ظرفيت اين رويداد جهاني تأكيد كرد.
معاون گردشگري گفت: اگر آژانسي مي‌خواهد تور جام جهاني فوتبال ۲۰۱۸ روسيه را برگزار كند بايد بليت شركت در مسابقات را نيز ارائه كند و گرنه حق استفاده از عنوان جام جهاني را ندارد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.