نمايش جزئيات تور

تورهاي ماه عسل
سفر ماه عسل طبيعتا يكي از سفرهاي به يادماندني هر زوج جواني به حساب مي‌آيد و به همين دليل است كه انتخاب مقصد آن كمي سخت به نظر مي‌رسد. چرا كه مكان‌ها و شهرهاي مختلفي در جهان وجود دارند كه مكان هاي عاشقانه و رمانتيك به حساب آمده و براي ماه عسل مناسب هستند. اما علاوه مكان، هزينه‌هاي سفر ماه عسل نيز در انتخاب مقصد اين سفر مهم و تأثيرگذار هستند. به همين دليل سعي كرده‌ايم كه مكان‌هايي را براي سفر ماه عسل معرفي كنيم كه براي زوج‌هاي جوان مناسب بوده و در كنار مكان‌ها و شهرهاي لوكس، مكان‌هاي رمانتيك و عاشقانه براي سفر ماه عسل را نيز معرفي كنيم. سليقه زوج‌ها نيز نقش به سزايي در انتخاب مقصد ماه عسل داشته و در اين ميان با سليقه‌هاي متفاوتي مثل علاقه به مكان‌هاي سرسبز، علاقه به ساحل، علاقه به شهرهاي تاريخي، شهرهاي مدرن و… مواجه هستيم
مالديو
مالديو يكي از مكان هاي گردشگري رويايي با ويژگي هاي خاص و منحصر به فرد است كه اخيرا سفر به آن براي توريست ها مخصوصا براي سفر ماه عسل رونق پيدا كرده است.
آب هاي صاف و زلال و كم عمق فيروزه اي رنگ، سواحل زيبا با شن هاي سفيد، سفر باقايق هاي تفريحي و هواپيماهاي دريايي، ورزشهاي آبي، موزه ملي و كاخ رياست جمهوري، مسجد جمعه ماله، مغازه هاي ماهي فروشي و ميوه فروشي و فروشگاههاي محلي
بالي
بالي نيز مانند مالديو، براي يك سفر رويايي بهترين انتخاب است كه توريست هاي خوش ذوق در سال هاي اخير آن را براي سفر متفاوت خود انتخاب مي كنند. در صورتي كه به اين مكان رويايي سفر مي كنيد ديدار از جاذبه هاي گردشگري بالي نظير، موزه معبد بزرگ، معبد مادر، معبد اولا واتو، معبد تانالوت و غيره از دست ندهيد.
همچنين تفريح گاه هاي بالي به صورتي دسته بندي شده كه به تناسب شرايط مي توانيد ديدار از آن ها را از آن خود كنيد. از جمله اين مكان ها مي توان به سواحل نوزادوآ، پارك آبي واتر بوم، كلبه بهشت پنهان، پارك جنگلي ميمون ها، پارك فيل ها اشاره كرد.
خريد كردن در بالي يكي از مهم ترين كارهايي است كه هم فال است و هم تماشا! بنابراين با مراجعه به مراكز خريد در اين مكان نظير، سانور بيچ، اوبد، گالريا، ديسكاوري، ماتاهري، رابينسونز و غيره مي توانيد از معماري هاي جالب، سوغاتي ها و شور و اشتياق مردم بهره مند شويد و خريد سوغاتي هايتان را ضمن آن انجام دهيد.
اروپا
عموما براي سفر به اروپا مي بايست از تورهاي تركيبي اروپا استفاده كنيد. هر چند شمار توريست هاي جوان براي ماه عسل به اروپا كم نيست اما آمار ها بيشتر مربوط به ايتاليا است كه بخاطر شهر ونيز، لطف ديگري دارد.
تورهاي تركيبي بالاي ۱۰ روز زمان بر است بنابراين مي تواند فرصت خوبي براي تفريح و شروع زندگي باشد. اين تورها شامل اسپانيا، فرانسه، ايتاليا و غيره مي شود.
يونان
بدون شك هيچ مكاني را نمي‌توانيد شبيه به يونان پيدا كنيد كه غروب آفتاب به اين اندازه رمانتيك و زيبا باشد. سرزمين الهه‌ها و خدايان با جزيره‌هاي فراوان خود منتظر زوج‌هاي تازه مي‌باشد. اكثر پروازهايي كه به سمت يونان مي‌روند مقصدشان آتن است و به همين دليل نيز قبل از اينكه سفر دريايي خود با كشتي را شروع كنيد، مي‌توانيد يك يا دو روز در آتن از بناهاي تاريخي و كليساهاي قرون وسطايي بازديد كنيد.
سرزمين الهه‌ها و خدايان با جزيره‌هاي فراوان خود منتظر زوج‌هاي تازه براي سفر ماه عسل مي‌باشد
موريس
موريس كه در ساحل ماداگاسكار قرار دارد بهترين مكان براي زوج‌هايي است كه به دنبال ساحلي آرام و زيبا براي ماه عسل خود هستند
مي‌توانيد به موريس رفته و در سواحل آن تجربه‌اي به يادماندي و آرام‌بخش در سفر ماه عسل خود داشته باشيد.


قيمت تور

مالديو

تاريخ رفت از تهران براي تور مالديو: تا قبل از 31 اكتبر به انتخاب مسافر
هتل هاي ۴ يا۵ ستاره در جزاير مختلف

بزرگسال در اتاق دو تختهاز هر شب 172يورو+ مبلغ پرواز
بزرگسال در اتاق يكتختهاز شبي162 يورو+ مبلغ پرواز
هزينه ترانسفر
Speed boat-Sea Plane-Domestic air
+ وعده هاي غذايي به مبالغ فوق اضافه ميگردد
جهت دريافت اطلاعات بيشتر و قيمت با جزئيات با ديبا تماس بگيريد
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.