نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
يكي از جاذبه هاي توريستي همچنان محبوب و هميشه سرگرم كننده، خانه هاي وارونه است، با طراحي داخلي و نمايي كه وفادارانه با مبلمان و در و پنجره ي برعكس باز توليد شده اند. اين خانه ها را در همه جاي دنيا به عنوان بخشي از يك شهربازي يا به عنوان يك جاذبه ي توريستي مستقل مي توان يافت. بياييد با هم نگاهي به بهترين خانه هاي وارونه ي ساخته شده بياندازيم
خانه هاي وارونهWonderworks امريكا
Wonderworks يك موزه و مركز آموزشي متمركز بر نمايشگاه هاي علمي در نقاط مختلفي از آمريكاست. به غير از نيويورك هر كدام از آنها يك ساختمان وارونه دارند كه پر شكستگي و ترك است، گويي اين ساختمان ها از آسمان به زمين افتاده اند.
خانه وارونه Haus steht Kopf اتريش
اين خانه ي وارونه كه در سال 2012 افتتاح شده، يك جاذبه ي محبوب شهر تيرول (Tirol) اتريش به حساب مي آيد. همه ي وسايل اين خانه ي گيج كننده به سقف چسبيده اند، حتي فولكس واگن قورباغه اي در گاراژ كه انگار هر لحظه ممكن است به زمين بيافتد.
خانه ي وارونه، آبشار نياگارا
اين خانه ي وارونه واقع در نزديكي آبشار نياگارا يك دو خوابه به مساحت 111 متر مربع است كه توسط دو مهاجر لهستاني كه در سال 2004 به اينجا آمدند ساخته شده است. آشپزخانه، سرويس بهداشتي، اتاق خواب، دفتر كار و... همگي با مبلمان برعكس و چسيبده به سقف ساخته شده اند.
آلمانDie Welt steht Kopfخانه وارونه
Die Welt steht Kopf به معناي به معناي "دنياي وارونه" در زبان الماني است. اين خانه واقع در Trassenheide در جزيره ي Usedom آلمان است.
خانه ي وارونه ي Szymbark لهستان
تنها خانه ي وارونه در لهستان واقع در مركز آموزش و تبليغات منطقه اي در Szymbarkقرار دارد. مردم با حركت روي سقف اين خانه ي وارونه از طراحي دهه ي هفتادي آن بازديد مي كنند.
خانه وارونه Kathmandu Parkاسپانيا
اين خانه ي وارونه واقع در شهر بازي Kathmandu Park در جزيره ي Baleric در اسپانياست.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.