نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
1-جزيره بالي(Bali) در اندونزي
اولين جايگاه اين فهرست به جزيره‌ي بالي تعلق دارد. احتمالاً نام اين جزيره، تصاويري از سواحل خصوصي و آتشفشان‌ها را به يادتان مي‌آورد. گرچه اين جزيره در فصل تابستان بسيار شلوغ است اما زوج‌هاي جوان مي‌توانند با رفتن به ويلاهاي رمانتيك ساحلي، از شلوغي بگريزند.
تجربيات لذت‌بخش در سفر به بالي
جزيره اندونزيايي بالي داراي گنجينه هاي بسياري است: طبيعت زيبا، پوشش گياهي متنوع ودنياي منحصر به فرد زير آب، شاليزارها و آبشارها. اما گنجينه ويژه جزيره بالي سنت ها و رسوم اين جزيره است. هر فصل از سال كه باشد خورشيد هر روز حوالي ۶ بامداد در جزيره بالي طلوع مي كند. اين جزيره كوچك و سرسبز اندونزي يكي از اماكن توريستي بسيار جذاب جهان و قاره آسيا است كه در هر زماني از سال تعداد بسيار زيادي توريست به آن سفر مي كنند.
- در اين جزيره مي‌توانيد از ديدن معابد باستاني و زيبا لذت ببريد. - اگر شما و همسرتان از دوستداران هنر هستيد مي‌توانيد از يوبود (Ubud)، پايتخت هنري اين جزيره ديدن كنيد و از كارگاه‌هاي آموزشي و موزه‌هاي آن لذت ببريد. - اگر به دنبال ماجراجويي باشيد مي‌توانيد سفر كوتاهي به آتشفشان‌هاي Mount Batur و Mount Agung ترتيب دهيد. - در ساحل Jimbaran شنا كنيد. - در سواحل اين جزيره، حمام آفتاب بگيريد. - غواصي اسكوبا (Scuba Diving) يكي ديگر از تفريحات مفرح و لذت‌بخشي است كه مي‌توانيد با شريك زندگيتان تجربه كنيد.
2-مالديو
سفر به كوچك‌ترين كشورِ جزيره‌اي جهان، مي‌تواند بهترين تجربه‌ي زندگي مشترك‌تان باشد. اين جزيره كه به داشتن سواحلي با آب‌هاي فيروزه‌اي، امكان غواصي و مناظر چشم نواز شهرت دارد، يكي از بهترين مقصد‌ها براي سفر ماه‌عسل در آسيا و در تابستان است. اقامت در خانه‌هاي ييلاقي شناور بر روي آب‌هاي فيروزه‌اي، باعث مي‌شود كه دلتان بخواهد تا آخر عمر همان جا بمانيد.
جاذبه هاي گردشگري مرداب هاي صاف و زلال و كم عمق فيروزه اي رنگ، سواحل زيبا با شن هاي سفيد، سفر باقايق هاي تفريحي و هواپيماهاي دريايي، ورزشهاي آبي، موزه ملي و كاخ رياست جمهوري، مسجد جمعه ماله، مغازه هاي ماهي فروشي و ميوه فروشي و فروشگاههاي محلي.
تجربيات لذت بخش در مالديو
از آشپزي مالديو و خوردن غذاهاي لذيذ دريايي لذت ببريد. - با شريك زندگيتان غواصي كنيد. - شب‌هايي كه ماه كامل است، از قدم زدن در خطوط ساحلي و تماشاي درخشش آب‌ها زير نور ماه، لذت ببريد.
3- جزيره‌ي ساموئي (Koh Samui) تايلند
اين جزيره‌ي زيبا كه با داشتن ساحلي با درختان نخل و آبي دريا به يكي از زيباترين جزاير تايلند تبديل شده‌است مي‌تواند مقصد بسيار مناسبي براي ماه‌عسل و تقسيم كردن خاطرات خوش با شريك زندگيتان باشد. غواصي در آب‌هاي زلال اين جزيره، تجربه‌ي لذت بخشي در آغاز زندگي مشتركتان خواهد بود.
جاذبه هاي گردشگري سامويي
باغ پروانه ها ، نمايش ميمون ها ،باغات جادويي ، مزرعه مارها، باغ وحش و آكواريوم، LAMAI BEACH (ساحل لاماي)، Full Moon Party4.-سريلانكا (Sri Lanka)
شايد فكر كنيد كه سريلانكا مقصد مناسبي براي سفر در تابستان نباشد. با وجود اين كه سريلانكا در تابستان بسيار گرم است اما اين باعث نمي‌شود كه آن را در فهرست مقاصد سفر تابستاني در آسيا قرار ندهيم. سواحل زيبا و اقامتگاه‌هاي چشم‌نواز، برايتان خاطرات شيريني را رقم مي‌زنند كه تا آخر عمر با يادآوريشان لذت خواهيد برد.
تجربيات لذت‌بخش در سفر به سري لانكا در ساحل قدم بزنيد و از تماشاي غروب آفتاب لذت ببريد. - گشت و گذار يك روزه‌اي در Pinnawala Elephant Orphanage ترتيب بدهيد و به تماشاي فيل‌ها برويد. - گشتي در شهر زيباي Galle بزنيد. - از ميراث جهاني يونسكو، معبد Temple Of The Tooth در شهر كندي (Kandy) بازديد كنيد. جاذبه هاي گردشگري سريلانكا
سيگيريا - Sigiriya، پولوناروا - Polonnaruwa ،كندي - Kandy ، كلمبو - Colombo، كلمبو -Colombo
5- هنگ كنگ
اگر مي‌خواهيد غير از قدم زدن در ساحل و ديدن آسمان آبي، خاطراتي ديگر مانند گشت‌و گذار در پارك‌ها و باغ‌ها و ديدن مناظر بي‌نظير شهري و غذا خوردن در رستوران‌هاي لوكس را در سفرتان تخربه كنيد، هنگ كنگ مقصد مناسبي براي سفر شماست. - بر فراز قله‌ي ويكتوريا بايستيد و چشم انداز بي‌نظير شهر و بندرهايش را نظاره كنيد - سوار بر قطار كابلي Peak Tram ، قديمي‌ترين وسيله‌ي نقليه‌ي شهر شويد - مسير خود را تا مركز خريد Peak Tower ادام هدهيد و با دست پر به هتل برگرديد.6-چيانگ‌ماي (Chiang Mai)، تايلند
كشور تايلند فقط به داشتن سواحل زيبا محدود نمي‌شود و هيچ جاي ديگري غير از Chiang Mai نمي‌تواند اين ادعا را ثابت كند. اين شهر كه در دامنه‌ي كوه‌ها قرار گرفته به داشتن جشنواره‌هاي پر‌هياهو، معابد، بازارهاي شبانه و شهرك‌هاي قبيله‌اي كه در نزديكي آن قرار گرفته‌اند، شهرت دارد. پس اگر به اندازه‌ي كافي ماجراجو هستيد مي‌توانيد به اتفاق شريك زندگيتان، دوچرخه‌اي كرايه كنيد و تمام سرزمين‌هاي شمالي تايلند را زير پا بگذاريد.
تجربيات لذت‌بخش در سفر به چيانگ‌ماي
- اگر مشتاق ماجراجويي هستيد، مي‌توانيد به دوچرخه سواري در كوهستان بپردازيد و لحظات هيجان‌انگيزي را سپري كنيد. - از صومعه‌ي بودايي Wat Phra That Doi Suthep بازديد كنيد. - از آشپزي و غذاهاي لذيذ محلي لذت ببريد.
جاذبه هاي گردشگري چيانگ مايي
معبد سوآن داك (Wat Suan Dok)، معبد پهارا سينگ (Wat Phra Singh)،معبد Wat Pah Pong، معبد Phrathat Doi Suthep، معبد Wat Jed Yod، معبد Wat Buakkhrok Luang، موزه ملي چيانگ ماي، پارك ملي (Doi Inthanon)، دهكده بافت ابريشم و كتان (San Kamphaen)،دهكده چتر و سايبان Bo Sang، باغ وحش Chiang Mai، چشمه هاي آبگرم Fang، غار Chiang Dao و كمپ فيل ها
7-كامبوج (Cambodia)
كامبوج مقصد جذاب ديگري براي يك سفر عاشقانه است كه شگفتي‌هاي تاريخي را با زيبايي‌هاي طبيعي آميخته است. زوج‌هاي جوان با فرار از خستگي‌ها و اقامت در چنين مكان جالبي مي‌توانند از اولين سفر مشترك‌شان لذت ببرند. كامبوج به داشتن اقامت‌گاه‌هاي مجلل و باشكوه شهرت دارد. اگر به كامبوج سفر كرديد، لذت چشيدن غذاهاي محلي را به هيچ وجه از دست ندهيد.
آشپزي سنتي كامبوج را امتحان كنيد. - اگر به اماكن تاريخي علاقه‌مند هستيد، از ديدن صومعه‌هاي با شكوه Bayon و Ankor Wat شگفت‌زده خواهيد شد. - نمايش سنتي Apsara را تماشا كنيد. - از درياچه‌ي تونله ساپ (Tonlé Sap) و روستاي شناور بر روي آن ديدن كنيد.
8- لنكاوي (Langkawi)، مالزي
مالزي، جزاير و سواحل زيادي را در بر مي‌گيرد كه از ميان آنها، لنكاوي، يكي از بهترين مقصد‌ها براي سفر ماه‌عسل است. سواحل چشم‌نواز و جنگل‌هاي انبوه حرا اين مكان را به يكي از مقاصد گرمسيري مورد علاقه‌ي شما تبديل مي‌كند. همچنين لنكاوي براي زوج‌هاي جواني كه به دنبال ماجراجويي هستند، ايده‌آل است. آنها مي‌توانند از انجام ورزش‌هاي آبي، رستوران‌هاي بي‌نظير و مراكز خريد لذت ببرند.
- از ديدن زيبايي‌هاي آبشار Telaga Tujuh ، هيجان را با ماشين‌هاي كابلي تجربه كنيد، از شناخته‌شده‌ترين ساحل لنكاوي يعني Pantai Cenang ديدن كنيد و لذت ببريد
9-ال نيدو (El Nido)، فيليپين
فيليپين سواحل زيباي متعددي براي انتخاب به عنوان مقصد سفر ماه‌عسل دارد؛ يكي از آنها ال‌نيدو است كه به بهشت روي زمين شهرت دارد و در شمال جزيره‌ي كم جمعيت پالاوان (Palawan) واقع شده است؛ اين ساحل زيبا با چشم‌انداز‌هاي بي نظيرش، گزينه‌ي مناسبي براي يك سفر مشترك است.
اگر براي ماه عسل به فيليپين رفتين از جكوزي‌هاي طبيعي و آبشار‌ها لذت ببريد، دوچرخه سواري در كوهستان و غواصي را فراموش نكنيد.
10- بورنئو(Borneo)، مالزي
بورنئو به معناي واقعي كلمه، بهشتي براي عاشقان طبيعت است و يكي از دو مكاني است كه مي‌توانيد اورانگوتان‌ها را در حيات وحش مشاهده كنيد. پس اگر به طبيعت علاقه‌مند هستيد، سفر خود را براي تماشاي حيات وحش در جنگل‌هاي باراني‌، گشت‌و‌گذار در پارك‌هاي ملي و استراحت در سواحل بكر و زيبا، زمان‌بندي كنيد.
- با همسرتان در كوه كينبالو گشتي بزنيد. - در جزيره‌ي Sipadan غواصي بي نظيري انجام دهيد - از منطقه‌ي حفاظت شده‌ي حيات وحش Kinabatangan و گونه‌هاي جانوري كم ياب آن حتما ديدن كنيد. - جنگل‌هاي باراني گرمسيري Lahad Datu را يادتون نره ببينيد.
11-نها ترنگ (Nha Trang) و خليج هالونگ (Halong Bay)، ويتنام
يكي از بهترين مكان هايي كه در سفر به ويتنام مي‌توانيد از آن ديدن كنيد خليج هالونگ به معني ”اژدهاي نزول كرده" است. اين ميراث جهاني يونسكو، شاهكار با شكوهي از طبيعت است كه همواره شما را تحت تاثير قرار خواهد داد و بدون شك ويتنام را به مقصدي رويايي براي يك ماه عسل تابستاني تبديل خواهد كرد. حمام گِل، ديدن اماكن تاريخي و باستاني، سفر با قايق و غواصي، خاطرات فراموش نشدني هستند كه در سفر به Nha Trang براي هميشه در ذهن شما و همسرتان باقي ميماند
- اگر دوست داريد غذاهاي محلي را امتحان كنيد، تور‌هاي غذايي Da Nang و Da Nang Local Food را دنبال كنيد - از كوه‌هاي Marble Mountains و پل Dragon Bridge ديدن نماييد و لذت ببريد
12- لوانگ پرابانگ (Luang Prabang)، لائوس
لوانگ پرابانگ در لائوس كه در كنار رودخانه قرار گرفته مقصد شگفت‌انگيزي براي زوج‌هاي جوان و يكي از بهترين مقصد‌ها براي گذراندن يك ماه‌عسل تابستاني در آسيا است. اگر تصميم گرفتيد اين مكان را براي سفر انتخاب كنيد به ديدن معماري باشكوه فرانسوي، معابد طلايي بودايي، آبشارهاي شگفت‌انگيز، معابد غاري باستاني و ييلاق‌هاي بكر برويد تا با خاطره اي شگفت انگيز سفر خود را به پايان ببريد
در ابتدا از خود شهر كه ميراث جهاني يونسكو است ديدن كنيد - اگر به تاريخ و اماكن باستاني علاقه‌مند هستيد سري به Vat Xieng Toung و Haw Kham بزنيد - در كنار رودخانه ي مكونگ (Mekong) قدم بزنيد و از تماشاي منظره‌ي غروب آفتاب در آب‌هاي رودخانه لذت ببريد و عكس هاي حرفه اي بگيريد
13-دبي، امارات متحده‌ي عربي
سفر ماه‌عسل در آسيا فقط به قدم زدن در ساحل، آب و هواي گرمسيري محدود نمي‌شود.اگر به دنبال مسيري نسبتا مناسب و ارزان براي گذراندن ماه عسل خود هستيد ما به شما دبي را پيشنهاد ميدهيم. در دبي مي‌توانيد از ديدن مناظر خيره‌كننده‌ي شهري و سازه‌هاي با‌شكوه لذت ببريد. دبي شهري پيشرفته در آغوش بياباني باشكوه و آب‌هاي خليج فارس است و مقصد مناسبي براي اولين سفر زندگي مشترك است.
- دبي سرزميني بي نظير براي علاقه‌مندان به خريد كردن است- بر روي برف‌هاي مصنوعي مركز خريد امارات مال اسكي كنيد - اگر از دوستداران طبيعت هستيد، از ديدن بيابان‌ها و اسكي روي تپه‌هاي شن و ماسه لذت ببريد. - بر فراز برج خليفه، قرار گرفتن شهر در زير پاي خود را حس كنيد
14-سنگاپور
سنگاپور يكي از مقاصد مورد علاقه‌ي زوج‌هاي جوان براي سفر در تابستان است. كشوري پيشرفته كه زيبايي‌هاي طبيعي و سواحل چشم‌نواز را با جاذبه‌هاي شهري مانند مراكز خريد و رستوران‌هاي لوكس، آميخته است.
به مراكز خريد بي‌نظير آن برويد و همسرتان را با خريد چيزهاي مورد علاقه‌اش، شگفت‌زده نماييد- از سواحل Sentosa و سواحل شرقي ديدن كنيد - طعم غذاهاي گوناگون را آن را امتهان كنيد، اگر غذاي هندي دوست داريد به Little India، اگر علاقه‌مند به غذاي چيني هستيد به Chinatown و اگر غذاهاي عربي را مي‌پسنديد به Kampong Glam برويد و غذاهايش را امتهان كنيد به East Coast هم مي‌توانيد سري بزنيد و طعم غذاهاي لذيذ دريايي را بچشيد.
15-ژاپن
ژاپن يك مقصد رويايي و عاشقانه براي يك سفر دو نفره است. سفري آميخته ازخاطراتي گوناگون نظير آشنايي با فرهنگ‌ها و سنت‌هاي كهن، مهمان‌نوازي بي نقص، چشيدن طعم غذاهاي لذيذ و بي‌نظير. در مسافرخانه‌هاي سنتي ژاپني، اقامت كنيد و از چشمه‌هاي آب گرم خصوصي ، ديدن مناظر روستايي بي‌نظير و پوشيده از شكوفه‌هاي گيلاسش، نهايت لذت را ببريد.
- از قدم زدن در Yoshino و انبوه شكوفه‌ها لذت ببريد. - اگر به دنبال ماجراجويي هستيد از كوه آتشفشان آسو بالا برويد و يكي از بزرگ‌ترين دهانه‌هاي آتشفشان دنيا را نظاره كنيد يا به كوه فوجي كه نماد ژاپن است، برويد - در چشمه‌هاي آب گرم شهر بپو تني به آب بزنيدو رفع خستگي نماييد
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.