نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
كشور برزيل نيمي از جنوب آمريكا را گرفته است، و پنجمين كشور بزرگ در جهان مي باشد. سواحل شن سفيد ، جزاير گرمسيري ، كلان شهرهاي پر از موسيقي و شهرهاي استعماري جذاب ، در 7500 كيلومتر خط ساحلي طولاني قرار دارند. جاذبه هاي گردشگري كشور شامل آبشارهاي با ابهت ، تالاب پر از حيات وحش ، بيابان هاي بكر و جنگل هاي انبوه آمازون كه هنوز هم چندين قبايل جدا از هم و بدون هر گونه ارتباط با تمام نقاط جهان در آن زندگي مي كنند ، مي باشد.10-اورو پِرتو (Ouro Preto)
اورو پِرتو يكي از بهترين شهرهاي استعماري در برزيل است و به معني "طلاي سياه" مي باشد، كه در پايان قرن 17 تاسيس شد. و به سرعت تبديل به مركز كشف طلا توسط مهاجران در ايالت ميناس گِرايس گرديد. اين شهر شامل معماري استعماري پرتغال مي باشد، در حالي كه ساختمان هاي مدرن بايد به معيارهاي تاريخي پايبند باشند. كليساهاي قرن 18و19 با طلا تزئين شده اند و مجسمه هاي اليجادينهو ، اورو پِرتو را تبديل به محبوب ترين جاذبه ي توريستي در برزيل كرده است.9-تئاتر آمازوناس (Teatro Amazonas)
تئاتر آمازوناس يا آمازون ، خانه اپرا در مانائوس ، در قلب جنگل آمازون است. اينجا در روزهاي اوج تجارت لاستيك ، با استفاده از موادي از سراسر جهان ، با مبلماني از پاريس ، سنگ مرمر ايتاليا و فولاد انگلستان ساخته شد. در خارج از ساختمان ، گنبدي با 36000 كاشي و سراميك با رنگ پرچم ملي برزيل پوشيده شده است. اولين نمايش در 7 ژانويه سال 1897 توسط اپراي ايتاليايي اجرا شد. خانه اپرا بعد از اينكه تجارت لاستيك كاهش يافت و مانائوس منبع اصلي درآمدش را از دست داد ، تعطيل شد. به مدت 90 سال نمايش فردي در اين تئاتر وجود نداشت تا اينكه در سال 1990 دوباره بازگشايي شد.8-فرنادو د نورنها (Fernando de Noronha)
فرنادو د نورنها مجمع الجزايري زيبا با سواحلي بكر ، مناظر و حيات وحش ، واقع در 354 كيلومتري سواحل شمال شرقي برزيل است. اين مجمع الجزاير در سال 1503 توسط آمريكو وسپوچي كشف شد و قبل از سلطه پرتغال در سال 1737 ، به طور موقت توسط هلندي ها و فرانسوي ها اشغال شد. امروزه تنها بزرگترين جزيره از 21 جزيره جمعيتي حدود 3500 ساكن دارد. اين جزيره ها با آب گرم در كل طول سال و ديد بسيار خوب حتي در عمق 50 متر، مكان ايده آلي براي غواصان مي باشند.7-مركز تاريخي اوليندا (Historic Center Of Olinda)
يكي ديگر از شهرهاي استعماري خوب حفظ شده اوليندا مي باشد ، كه در سواحل شمال شرقي برزيل درست در شمال رسيف واقع شده است. اوليندا داراي تعداد زيادي جاذبه توريستي از جمله منطقه اي تاريخي در مركز شهر ، كليساها و كارناوال مي باشد. بسياري از كافه ها، رستوران ها، هنرمندان و صنعت گران ، جذابيت هايي را به محل هاي قديمي شهر اضافه مي كنند.6-سواحل سالوادور (Salvador Beaches)
سالوادور مركز ايالت باهيا است ، و داراي شهر استعماري جذاب ، موسيقي پرجنب و جوش و سواحل جذاب مي باشد. سواحل شامل ورودي هاي آرام ، محيط ايده آل براي شنا ، غواصي و قايقراني ، و همچنين ورودي هاي باز دريا همراه با موج هاي قوي محبوب موج سواران مي باشد. همچنين سواحل توسط صخره ها احاطه شده اند و تشكيل استخري طبيعي از سنگ را داده اند كه براي كودكان ايده آل است.5-پانتانال (Pantanal)
پانتانال ، بزرگترين تالاب جهان است ، كه بيشتر در غرب برزيل قرار گرفته اما گسترشش به سمت بوليوي و پاراگوئه نيز مي باشد. اينجا به خاطر حيات وحشش مشهور مي باشد و يكي از جاذبه هاي مهم توريستي در برزيل است. برخلاف جنگل انبوه آمازون ، در پانتانال عملا تضمين مي شود كه شما به واقع حيات وحش را ببينيد. همچنين پانتانال محل زندگي يكي از بزرگترين يوزپلنگ هاي آمريكايي مي باشد4-كارناوال ريو (Rio Carnival)
تقريبا در هر گوشه اي از برزيل ، جشن و كارناوال وجود دارد ، و بهترين و شناخته شده ترين آن ها در رسيف همراه با اوليندا و سالوادور برگزار مي شود. اما بزرگترين و بهترين كارناوال ، بدون شك كارناوال ريو دو ژانيرو مي باشد. كارناوال ريو دو ميليون نفر را هر روز در خيابان ها و تقريبا نيم ميليون خارجي را در طول جشن 4 روزه جذب مي كند. كارناوال در همه جا است، در خيابان ها، ميدان ها، كافه ها، باشگاه ها، و همه مكان هاي ديگر در ريو .3-رودخانه آمازون (Amazon River)
رودخانه آمازون با حدود 6400 كيلومتر طول ، دومين رودخانه ي طولاني در جهان مي باشد ، و تنها كمي از نيل كوتاه تر است و بزرگترين رودخانه ي حجيم مي باشد . تا كنون بيش از 3000 گونه ماهي در آمازون شناخته شده، و هنوز هم گونه هاي جديد در حال كشف شدن هستند. حوزه آمازون توسط باقيمانده جنگل هاي انبوه پوشيده شده است. اگرچه يك دهم از گونه هاي زنده جهان در آمازون زندگي مي كنند، تورها بيشتر براي قايقراني در رودخانه هستند.2- آبشارهاي ايگواسو (Iguacu)
آبشارهاي ايگواسو يكي از شگفتي هاي طبيعي بزرگ جهان هستند كه در مرز برزيل و آرژانتين قرار دارند. سيستم آبشارها متشكل از 275 آبشار در امتداد رودخانه ايگواكو مي باشد. چشمگيرترين آن ها گلوگاه شيطان مي باشد كه به شكل يو است و 82 متر ارتفاع دارد. اين آبشارها مي توانند به شهرهاي فوز دو ايگواكو در برزيل و پورتو يواسو در آرژانتين برسند.1-مسيح نجات دهنده (Christ the Redeemer) مسيح نجات دهنده مجسمه معروف عيسي مسيح در ريو دو ژانيرو است. اين مجسمه در ارتفاع 700 متري كوه كُركُوادو قرار دارد. مجسمه ي مسيح نجات دهنده 39.6 متر بلندي دارد كه شامل 9.5 متر پايه مي شود، و تبديل به نمادي در برزيل و ريو شده است.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.