نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
شركت هواپيمايي «ويرجين آتلانتيك» بريتانيا در سال 1984 تاسيس شد اين شركت يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي هواپيمايي كشور انگلستان است. فرودگاه‌هاي اصلي اين ايرلاين فرودگاه بين‌المللي «گتويك» لندن، فرودگاه بين المللي «هيترو» لندن و فرودگاه بين‌المللي منچستر مي‌باشند و دفتر مركزي هواپيمايي «ويرجين آتلانتيك» بريتانيا در شهر «كروالي» كشور انگلستان واقع شده است.
«ويرجين آتلانتيك» نخستين ايرلايني بود كه در ژوئن 2002 از ايرباس «A340-600» در ناوگان خود استفاده كرد. طي سال 2003، اين ايرلاين جابجايي 3.8 ميليون مسافر را ثبت كرد و با حفظ روند افزايشي، در سال 2006 اين آمار به 4.6 ميليون نفر رسيد. در ماه «نوامبر» سال 2006، «ويرجين آتلانتيك» كلاس «پرميوم اكونومي» خود را معرفي كرد. در سال 2008 هم اين ايرلاين نخستين پرواز با استفاده از زيست سوخت در جهان را از فرودگاه «هيترو» لندن به آمستردام انجام داد.
از سال گذشته مسافران پروازهاي «ويرجين آتلانتيك» توانستند از خدمات وايفاي در پروازهاي اين شركت استفاده كنند. اين خدمات با قيمت پايه 2.99 يورو ارائه مي‌شود. اين تجهيزات و تكنولوژي آن‌ها توسط شركت‌هاي «پاناسونيك» و «گوگو» براي ميليون‌ها نفر در سراسر جهان مهيا شده است. شركت «ويرجين آتلانتيك» از تكنولوژي وايفاي «پاناسونيك» در ناوگان «787» خود استفاده مي كند، در حاليكه هواپيماهاي A330s، 747s، A340-600s از تكنولوژي شركت «گوگو» بهره برده‌‌اند.
مشتريان تنها قادر خواهند بود از ارتفاع بالاتر از 10 هزار پا به اينترنت وايفاي دسترسي داشته باشند چرا كه استفاده از اين تكنولوژي در پروسه تيك آف هواپيماها تداخل ايجاد خواهد كرد. در حال حاضر اين نوع خدمات وايفاي در حجم‌هاي 40 مگابايت با قيمت 4.99 يورو و 150 مگابايت با قيمت 14.99 يورو براي مشتريان در دسترس است.
«فرست كلاس» را در اين ايرلاين مي‌توانيد با هواپيماي «ايرباس A330» تجربه كنيد. پروازي هيجان انگيز كه در آن به كابيني مجهز و لوكس با تخت بزرگ و تلويزيوني 12 اينچ وارد مي‌شويد. در اينجا آنقدر فضاي داخلي كابين امن و راحت است كه حس مي‌كنيد طراح داخلي آن براي طراحي اين كابين كاملا با سليقه شما آشنا بوده است!
«ويرجين آتلانتيك» با پرواز سنگاپور به نيويورك به راستي حق مطلب را در مورد تجملات ادا مي‌كند از اين رو با فروش بليت 2100 دلاري جايگاه خود را در ميان گران‌ترين بليت‌هاي «فرست كلاس» دنيا به ثبت رسانده است. در اين پرواز امكاناتي از قبيل صندلي‌هاي متحرك، صفحه نمايشگر خصوصي، ارائه تسهيلات لوكس جهت برگزاري جلسات تجاري و متنوع‌ترين منوي غذايي با كيفيت عالي در اختيار مسافران قرار مي گيرد.
«ويرجين آتلانتيك» اساس رشدش بر مراقبت همراه با ارائه‌ي خدمات قرار دارد و هميشه در حال خدمت ‌رساني‌ است. هواپيماهاي «ويرجين آتلانتيك» در دو فيلم «جيمز باند» به نام هاي «كازينو رويال» و «ذره‌اي آرامش» حضور داشته‌اند. از نكات مهم در مورد اين ايرلاين انگليسي اين است كه تاكنون سانحه مرگباري در تاريخچه پروازهاي آن ثبت نشده است.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.