نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
امروز مي خواهيم توجه شما را به هتل زير آب درياي فيجي جلب كنيم. اين هتل ۴۰ پا زير آب در يكي از تالاب هاي زيباي فيجي ساخته شده است.هتل زير آب درياي فيجي يك زندگي غوطه ور واقعي است و مي توان به وسيله بالابر به آن رفت و آمد كرد.
اورو پِرتو يكي از بهترين شهرهاي استعماري در برزيل است و به معني "طلاي سياه" مي باشد، كه در پايان قرن 17 تاسيس شد. و به سرعت تبديل به مركز كشف طلا توسط مهاجران در ايالت ميناس گِرايس گرديد. اين شهر شامل معماري استعماري پرتغال مي باشد، در حالي كه ساختمان هاي مدرن بايد به معيارهاي تاريخي پايبند باشند. كليساهاي قرن 18و19 با طلا تزئين شده اند و مجسمه هاي اليجادينهو ، اورو پِرتو را تبديل به محبوب ترين جاذبه ي توريستي در برزيل كرده است.اين هتل اولين در نوع خود در جهان است. با پرداخت 15000 دلار به ازاي هر نفر مي توان به مدت ۴ شب در يكي از سوييت هاي روي آب اين هتل و ۲ شب در يكي از سوييت هاي زير آب و سكونت داشت و همچنين مي توان از تفريحات اذت بخشي مانند سواري با زير دريايي و خوردن خوراك هاي لذيذ دريايي لذت برد.
تئاتر آمازوناس يا آمازون ، خانه اپرا در مانائوس ، در قلب جنگل آمازون است. اينجا در روزهاي اوج تجارت لاستيك ، با استفاده از موادي از سراسر جهان ، با مبلماني از پاريس ، سنگ مرمر ايتاليا و فولاد انگلستان ساخته شد. در خارج از ساختمان ، گنبدي با 36000 كاشي و سراميك با رنگ پرچم ملي برزيل پوشيده شده است. اولين نمايش در 7 ژانويه سال 1897 توسط اپراي ايتاليايي اجرا شد. خانه اپرا بعد از اينكه تجارت لاستيك كاهش يافت و مانائوس منبع اصلي درآمدش را از دست داد ، تعطيل شد. به مدت 90 سال نمايش فردي در اين تئاتر وجود نداشت تا اينكه در سال 1990 دوباره بازگشايي شد.

در حال حاضر اين هتل شروع به كار نكرده است ولي با فرستادن ايميل مي توانيد به محض آغاز كار آن از آن استفاده نماييد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.