نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

افرادي كه قصد سفر به كشورهاي ديگر را دارند معمولاً به دنبال راه و روش هايي هستند كه كارشان سريع تر و بهتر انجام شود. در اينجا مي خواهيم در مورد گرفتن ويزاي يكي از كشور هاي محبوب مردم ايران يعني كشور كانادا صحبت كنيم.
در مورد كشور كانادا
كشور كانادا يكي از كشور هاي قاره ي آمريكا مي باشد كه در شمال اين قاره قرار دارد و بايد گفت كه اين كشور رتبه ي دوم از نظر بزرگي را دارد كه از قسمت جنوبي به كشور آمريكا متصل مي باشد. كشور كانادا داراي مساحتي به اندازه ي ده ميليون كيلومتر مربع مي باشد و به طور تقريبي اين كشور ۶ برابر كشور ايران و همچنين ۴۰ برابر كشور انگليس است و از اين حيث در رتبه ي دوم بزرگ ترين كشورها قرار دارد. كشور كانادا در كل داراي ۱۰ استان مي باشد كه به ۳ قلمرو مستقل تقسيم شده است و همه ي استان هاي اين كشور تقريباً استقلال كاملي از حكومت مركزي خود دارند اما اين استقلال در برابر استقلال قلمرو ها چيز خاصي محسوب نمي شود.
استان انتاريو كشور كانادا از مهم ترين و اصلي ترين استان ها از نظر اقتصادي و سياسي مي باشد. بر اساس آخرين سرشماري هايي كه توسط دولت كانادا صورت گرفته است، كشور كانادا داراي ۳۳ ميليون نفر جمعيت مي باشد و تراكم زندگي در مناطق نزديك به مركز كشور آمريكا بيشتر مي باشد. كشور كانادا داراي يك مرز مشترك در جنوب خود با كشور آمريكا است كه طولاني ترين مرز زميني در بين كشورهاي جهان مي باشد. كانادا با اينكه مساحت بسيار زيادي دارد اما قسمت هايي از اين كشور به دليل نزديكي به قطب شمال بدون سكنه مي باشد. اين كشور به دليل نزديكي به كشور آمريكا داراي روابط اقتصادي بسيار خوبي مي باشد. كشور كانادا داراي منابع طبيعي بسيار زيادي مي باشد و داراي دو نوع آب و هوا است كه يكي سرد و ديگري معتدل مي باشد.
مدارك مورد نياز براي ويزاي كشور كانادا
براي دريافت سريع تر و راحت تر ويزاي كانادا بايد مدارك مورد نياز را به موقع و دقيق به سفارت تحويل دهيد كه اين مدارك عبارتند از:

۱٫ ارائه اصل و كپي از تمام صفحه هاي پاسپورت و يا ساير ويزا كه داراي مهر باشند.
۲٫ دريافت فرم درخواست ويزا و تكميل نمودن اين فرم
۳٫ ارائه شناسنامه به صورت ترجمه شده ي آن
۴٫ تكميل كردن فرم اطلاعات خانوادگي فرد متقاضي
۵٫ ارائه دو قطعه عكس رنگي با پس زمينه سفيد به اندازه هاي ۵*۳ و ۵*۴
۶٫ ارائه ي سند ملكي به صورت ترجمه شده
۷٫ ارائه ي برگه ي رزرو هتل و بليط كه اختياري مي باشد
۸٫ ارائه ي برگه ي دعوت نامه كه اختياري مي باشد
۹٫ ارائه سند ازدواج، در صورت وجود آن هم بايد ترجمه شده باشد
۱۰٫ ارائه ي مدرك شغليتان آن هم به صورت ترجمه شده كه براي افراد با شغل هاي مختلف متفاوت مي باشد.
كدام سفارت ها براي دريافت ويزاي كانادا بهتر و مناسب مي باشند؟
در حال حاضر بيشترين مراجعه كنندگان به سفارت كانادا با مليت ايراني تركيه و امارات متحده عربي مي باشد كه هم در شهرهاي ابوظبي، دبي، آنكارا و استانبول مستقر هستند.اما با توجه به ترافيك روزانه ي هر كدام از اين واحد ها شايد بتوان گفت در بين ۴ گزينه ياد شده كنسولگري آنكارا بهتر و مناسب تر از گزينه هاي ديگر مي باشد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.