نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

اين شهر داراي معماري آوانگارد است و از مصاديق آن خانه اپراي گوانگژ و موزه گوانگدونگ در اين شهر كه به شكل جعبه طراحي شده است را مي توان نام برد و آسمان خراش آسمان برجسته كانتون تلويزيون نيز شبيه به يك ساعت كريستال نازك است. سالن اصلي اجدادي Chen Clan، يك مجموعه معبد از سال ۱۸۹۴ و موزه هنرهاي معاصر گوانگدونگ نيز از ساير جاذبه هاي ديدني گوانجو به شمار مي آيند.


- اطلاعات كلي شهر گوانجو :

- مساحت شهر گوانجو : ۷.۴۳۳ كيلومتر مربع
- آب و هوا شهر گوانجو : ۲۸ درجه سانتي گراد، باد N در ۶ كيلومتر / ساعت، رطوبت ۶۹٪
- جمعيت: ۱۴.۵ ميليون (۲۰۱۷)
- استان شهر گوانجو : استان گوانگدونگ

شهر تاريخي و صنعتي گوانجو با داشتن كارخانه هاي بزرگ در داخل شهر و خارج شهر داراي صنعت و تجارت فعالي در حوزه تجارت جهاني دارد.
گوانجو داراي جعميتي زياد و فعال است و اصلي ترين شهر در اقتصاد كشور چين به شمار مي آيد.


- درباره گوانجو :

شهرگوانجو به بهشت خريد معروف است زيرا كه همه چيز به صورت تكي و عمده با مناسب ترين قيمت در اين شهر يافت ميشود.
اين شهر دريايي، با استفاده از مراكز خريد و پاساژ و بازارهاي قديمي و جديد به عنوان يكي از قطب هاي اساسي صادرات و واردات چين محسوب ميشود.
معمولاً در اين شهر چيزي وجود نداره كه توي اين شهر بزرگ خريد و فروش نشود و اكثريت مردمان سرمايه دار جهان در اين شهر سرمايه گزاري ميكنند. نرخ پايين كارگز و ماليت و وجود منابع در نزديكي اين شهر و از همه مهم تر وجود بندر تجاري باعث شده است كه گوانجو مهم ترين شهر اقتصادي دنيا محسوب شود.
تنوع و تعدد بازارها و مراكز خريد آنقدر زياد است كه به راحتي نمي توان از همه آنها ديدن كرد يا حتي همه را فهرست كرد و در اختيار مسافران شهر گوانجو قرار داد.
در يك دسته بندي كلي مي شود مراكز خريد در گوانجو رو به دو دسته عمده تقسيم كرد:
- مراكز خريد شخصي
- مراكز خريد عمده تقسيم كرد.


- مكان هاي ديدني در گوانجو

شايد بهترين حالت به همين صورتي باشد كه در زير از ديدني هاي گوانجو نام مي بريم:

مراكز تفريحي گوانجو شامل :

- شهر بازي بزرگ شهر گوانگجو
- گوانجو پارك چيملونگ پارادايس پارك تفريحات آبي شهر گوانگجو
- چيملونگ واتر پارك حيات وحش شهر گوانگجو
- چيملونگ سفري پارك و پارك كروكديلهاي

گوانجو چيملونگ كروكديل پارك تمامي اين مكانهاي تفريحي در مجموعه بزرگي در منطقه پانيو گوانگجو همگي در يكجا و كنار هم با دسترسي آسان از طريق مترو قرار گرفته اند.
جالب است بدانيد كه : بزرگترين پارك تفريحي كشور چين در شهر گوانگجو است.

مكان هاي توريستي در شهر گوانجو :

- پارك آبي شهر گوانگجو بزرگترين پارك آبي دركل كشور هاي آسيايي ميباشد آسيا است.
- تمام پارك آبي توسط برترين سازنده هاي پاركهاي آبي جهان طراحي شده است.

به عنوان مثال در بازي گردباد بازديد كنندگان احساس مي كنند كه توسط يك گردباد جذب مي شود. بازي هاي فوق العاده جذابي در اين پارك آبي وجود دارد و ميتوان گفت يكي از بهترين ديدني هاي در شهر گوانجو است .

موزه گوانجو :

موزه گوانجو از ديدني هاي شهر گوانجو ميباشد . موزه ارتش محافظ دريا واقع در پارك در شهرگوانجو ميباشدو يكي از ديدني هاي گوانجو است اين موزه يك موزه تاريخي جامع با ويژگي هاي محلي است. تاسيس اين موزه در سال ۱۹۲۹، در يك ساختمان پنج طبقه كه در جلو اين ساختمان، يك جفت شير سنگي با ارتفاع دو متربا ماسه سنگ قرمز ساخته شده است مربوط به سلسله مينگ ميباشد بهشت چيملونگ-از ديدنيهاي گوانجو بهشت چيملونگ با تقريبا ۶۰ جاذبه مختلف، از ديدني هاي گوانجو واقعا شايسته نام خود را دارد افتخار اين را دارد كه لوكس ترين پارك سواري تفريحي در چين است. مانند بسياري از پاركها از راه اهن مرتفع و پيچ و خم دار تفريحگاه هاي كودكان وغيره و داراي رتبه دوم در جهان است. موتور سيكلت سواري و جادوگري و شعبده بازي وتماشاي فيلم و غيره از برنامه هاي تفريحي اين پارك كلاسيك است. موزه آرامگاه شاه هان و موزه آرامگاه شاهان واقع در شهر گواجو، با اشياء مراسم تشييع جنازه به عنوان يكي از ۸۰ موزه معروف در جهان است.

بازار داروهاي گياهي در گوانجو :

از ديدنيهاي گوانجو بازار داروهاي گياهي چيني در گوانجو واز ديدنيهاي گوانجو واز مركز خريد گوانجو البته دارو گياهي محسوب ميشود. يكي از ۱۷ بازار چيني داروهاي گياهي است كه توسط دولت در سال۱۹۹۶ تاييد شد،اين بازار همچنين اولين بازار مجاز در اجراي كسب و كار از پنج دسته عمده (گياهان چيني، طب گياهي چيني، داروي چيني و غربي تجهيزات پزشكي و محصولات مراقبت هاي بهداشتي) ميباشد.آدرس: تقاطع Liuersan، جاده Qingping منطقه Liwan ميباشد.
جالب است بدانيد كه بزرگ ترين بازار هاي دنيا در شهر گوانجو هستند.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.