نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

اگر قصد داريد به مسكو پايتخت روسيه سفر كنيد سعي كنيد از قبل برنامه ريزي دقيقي براساس آب و هواي روسيه انجام دهيد تا در بهترين فصل روسيه به اين كشور سفر كنيد دراين مقاله سعي داريم آب و هواي مسكو و شرايط اقليمي در فصول مختلف را بررسي كنيم.

- حداقل و حداكثر دما در مسكو

- بهترين زمان سفر به مسكو

ماه‌هاي آوريل و مي به عبارتي ۱۲ فروردين تا ۱۰ خرداد، زماني كه دماي مسكو به ۱۰ تا ۱۵٫۶ درجه سانتي‌گراد مي‌رسد. بهترين زمان سفر به روسيه است.
البته فصل تابستان زمان مناسب تري است بخاطر اينكه مسكو گرم و پر رونق تر مي شود. اما اگر به دنبال اين هستيد كه هزينه سفرتان را كاهش دهيد فصل بهار و اوايل پاييز بهترين گزينه است. اما در مقابل فصل زمستان در مسكو به شكل بي رحمانه اي سرد است.

- ميانگين ماهيانه دما و بارش در مسكو

- بهترين زمان سفر به مسكو بر اساس فصول

۱. فصل بهار در مسكو

دماي هواي در فصل بهار ميانگين در طول روز در بازه ۱۰ تا ۲۱٫۱ درجه سانتي‌گراد است كه گاها به لباس گرم در برخي اوقات روز نياز است و قيمت اتاق‌ هتل‌ ها، همزمان با پيش رفتن فصل بهار افزايش مي‌يابد. البه با سفر در اين زمان از سال مي‌توانيد از هزينه كمتر هتل‌ها به همراه تابش آفتاب لذت ببريد.

۲. فصل تابستان در مسكو

فصل تابستان براساس آب و هواي گزينه مناسبي براي سفر به مسكو است اما هزينه هاي بالاي در گران ترين شهر دنيا را دارد كه هزينه هاي هتل خيلي بالا است. اما در اين فصل مي توانيد مسكو و جاذبه هاي فرهنگي و طبيعي اين شهر را ببينيد.

۳. فصل پاييز در مسكو

تابستان مسكو به سرعت تمام مي شود و وارد زمستان مي شود اما در اين بين دوره كوتاهي پاييز است كه زمان مناسبي براساس هزينه هاي سفر است كه قبل رسيدن زمستان مسكو مي توانيد بهترين بهره ببريد.

۴. فصل زمستان در مسكو

زمستان در مسكو اصلا پيشنهاد نمي شود اين فصل گاها در برخي روز ها فقط يك ساعت خورشيد مي تابد. و بي رحمانه هوا سرد و با بارش سنگين برف همراه است.تعداد كمي از افراد، به غير از ساكنين شهر، مي‌توانند از پس اين يخبندان بر بيايند. و هزينه هاي هتل ها در اين فصل مقرون به صرفه است.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.