نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

ماه ژوئن تا آگوست، فصل اوج توريسم در اروپاست. زماني است كه حجم زيادي از توريست‌هاي جهان به اروپا مي‌روند و روانه سواحل، موزه‌ها و كافه‌هاي گوشه‌ و ‌كنار اروپا مي‌شوند. آمستردام سالانه ۱۵ ميليون گردشگر دارد كه اكثر آن‌ها در فصل اوج يعني تابستان بليط هواپيما آمستردام خريداري مي‌كنند.

- جاذبه‌هاي آمستردام

دلايل بسيار خوبي براي سفر به اروپا در تابستان وجود دارد. براي مثال مي‌توانيد در جزاير يونان قايق‌سواري كنيد؛ در ساحل فرنچ‌ريويرا دراز بكشيد و يا به تاكستان‌هاي محلي‌ها سر بزنيد. گرچه هر كسي كه در صف واتيكان يا لوور ساعت‌ها وقت تابستانش را هدر داده و منتظر ديدن كليساي سيستين يا موناليزاي معروف بوده است اما يقيناً به اين نتيجه مي‌رسد كه شلوغي زياد از مشكلات جدي بعضي شهر‌هاي اروپايي در اين زمان‌ها است.

اگر يك هفته وقت داريد كه سفر كنيد حتماً به يك مقصد برويد و با دقت كامل تمام آن شهر را زيرورو كنيد. اگر اين كار را در آمستردام انجام دهيد حتماً عاشقش مي‌شويد.
در ادامه با توجه به بهترين جاذبه‌هاي شهر به شما خواهيم گفت كه چرا آمستردام يكي از بهترين مقاصد همه چيز تمام است.

شبكه حمل‌ونقل عمومي در هلند كار را براي افرادي كه در مكان‌هاي مركزي هستند بسيار آسان مي‌كند، چراكه پس از استقرار در مكاني مركزي مي‌توانيد براي گشت‌وگذار به آساني به خارج از كشور يا ديگر شهر‌ها برويد.

اگر در آمستردام اقامت داشته باشيد مي‌توانيد به هارلم، اوترخت، روتردام، ليدن، هاگيو، الكمار، كوكنهف و Muiderslot برويد. حتماً به مزرعه و باغ گل لالهٔ عظيم كوكنهف سر بزنيد و باغ گل‌هاي هلندي رو در اين شهر از دست ندهيد. كوكنهف فقط از انتهاي ماه مارس تا اواسط ماه مي باز است؛ دقيقاً هنگامي كه لاله‌ها شكوفه مي‌دهند. باغ گل درون پارك و لاله‌زارهاي بزرگ خارج از آن خارق‌العاده‌اند. با خريد بليط هواپيما آمستردام مي‌توانيد از اين مكان بسيار زيبا ديدن كنيد.

- آلكمار
مي‌توان آلكمار را شهر پنيري هلند نام‌گذاري كرد چرا انواع پنيرها در بازارهاي آلكمار يافت مي‌شود. بازار پنير الكمار هر جمعه از انتهاي مارس تا انتهاي سپتامبر باز است. همچنين خريداران و فروشندگان پنير مي‌توانند جلوي كليساي قرون‌وسطايي الكمار خريدوفروش خود را انجام دهند. پادو‌ها پنير را از ميدان بار بر‌مي‌دارند، آن‌ها به مركز فروش كليسا مي‌برند و سپس آن‌ها به سبد‌هاي خريد منتقل مي‌كنند تا خريداران ببرند. دور و اطراف اين محل شور خاصي هست همچنين ميدان پر از كافه‌ها و رستوران‌ها كوچك است و ديگر اينكه انبارك‌هاي متعدد پنير در همه‌جا هستند و شما مي‌توانيد هر پنيري را تست كنيد و بخريد. ما به شما به شدت پيشنهاد مي‌كنيم كه به جمعه‌بازار پنير الكمار برويد. كوچه‌ پس‌كوچه‌هاي كوچك اين روستا پر است از مغازه‌هاي عتيقه و نانوايي‌هايي است كه هرگز آن‌ها را فراموش نمي‌كنيد.

- قلعه ميودر اشلوت
قلعه ميودر اشلوت Muiderslot در حومه مويدن قرار دارد. Muiderslot يك قلعه سحر‌آميز واقعي است كه در قرن ۱۴ بنا شده است. اين مكان به عنوان مكان فيلم‌برداري بسياري از فيلم‌ها و سريال‌ها استفاده است. اگر مي‌خواهيد يك روز آرامش‌بخش و زيباي خارج از شهر داشته باشيد ما پيشنهاد مي‌كنيم به Muiderslot برويد و يك نهار عالي از دو رستوران قديمي شهر مويدن داشته باشيد.

براي بازديد بدون گير كردن در جمعيت در بهار بازديد كنيد. اما ممكن است بعضي از جاذبه‌ها هنوز بخاطر زمستان بسته باشند. كوكنهف، Muiderslot و بازار پنير الكمار همه در انتهاي مارس (ابتداي بهار هلند)‌ باز هستند. بعضي از موزه‌ها مثل موزه ون گوگ و خانه آن‌ها فرنك در اين ماه‌ها فقط بليط آنلاين رزرو شده قبول مي‌كنند. گل‌ها در اين زمان كاملاً شكفته نيستند بهترين زمان براي آن نزديك ماه مي است.

آمستردام مقصد همه چيز تمام است. جايي كه غذاي خوب، تاريخ غني، طبيعت حيرت‌انگيز دارد و از همه مهم‌تر در اروپاست و اگر يكي از عاشقان فرهنگ اروپايي، كافه‌هاي نقلي و كانال‌ها، خانه‌ها و كليسا‌هاي باستاني هستيد بهتر است براي تهيه بليط هواپيما آمستردام اقدام كنيد.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.