نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

شكي وجود ندارد كه اگر شما با مخاطب خاصتان باشيد، عشق و عاشقي همه جا در دنيا پيدا مي شود. گشت و گذار در يك شهر به تنهايي ممكن است براي خودش تجربه اي باشد اما مكان هايي هستند كه اگر همراه عشقتان باشيد، تجربه بهتري خواهند بود. سوال اين است كه چه چيزي يك مكان را رمانتيك مي كند؟ خب، تا زماني كه شما كسي را در فضايي فريبنده در كنارتان داريد عشق و عاشقي همه جا پيدا مي شود، دلتان را به دست مي آورد و هر دوي شما را مملوء از اشتياقي فزاينده مي كند. پس منتظر چي هستيد؟ همراهاتان را بچسبيد، ساكتان را ببنديد و پيش به سوي يكي از اين شهرهاي رمانتيك براي سفري فوق العاده بشتابيد.

در اين جا ليستي از رمانتيك ترين مقاصد جهان را به شما معرفي مي كنيم تا مكان رويايي خود براي تعطيلات را انتخاب نماييد.

۱۴. لندن، انگلستان

شايد لندن به اندازه نيويورك هيجان انگيز به نظر نرسد اما به راستي يكي از رمانتيك ترين شهرهاي دنيا است. معماري، هيجان و تاريخ و يا در هرجايي كه از آن سر در بياوريد، هميشه از آنچه در لندن ميابيد شگفت زده خواهيد شد.

۱۵. مونت كارلو، موناكو

در صحبت از عشق و عاشقي، چه كسي نمي خواهد زماني را با همراهش بگذراند؟ زوج ها مي توانند با همديگر در هر كجاي شهر گرفتار شوند. خريد تا زماني كه پول و نفس داريد، مناظر زيبا و مكان هاي گردشگري كه حتماً در فيلم ها ديدن آنها را تصور كرده ايد، همه و همه را مي توانيد در اين شهر تجربه نماييد.

۱۶. پاريس، فرانسه

وقتي حرفي درباره ليست رمانتيك ترين شهرها به ميان مي آيد، نگذاشتن اسم شهر گاريس در اين ليست، ناعادلانه ترين كاري ست كه مي توان انجام داد. چه كسي مي تواند اين حقيقت را ناديده بگيرد كه پاريس شهر عشق است؟ قدم زدن در مسير رود سن، خوردن غذايي سريع در يكي از كافه ها، داشتن لحظات رمانتيك در محله هايي مانند مونمارتر (Montmartre) و بيش از همه برج ايفل كه سمبل عشق است؛ بهترين كارهاي رمانتيكي هستند كه مي توانيد در پاريس از آنها لذت ببريد.

۱۷. پورتو، پرتغال

در ۲۰۱۴، پورتو رسماً به عنوان يكي از شهرهاي رمانتيك دنيا اعلام شد و دليل آن فرهنگ محلي و تاريخ و كنج هاي صميمي اين شهر است. به اين جا بياييد و از كروز غروب رودخانه با مخاطب خاصتان در امتداد رود دوئرو (the Douro) لذت ببريد.

۱۸. پراگ، جمهوري چك

به لطف حفظ شدن حالت قديمي اين شهر و معماري افسانه اي آن، پراگ به عنوان يكي از مكان هاي رمانتيك دنيا شناخته مي شود. با سفر به پراگ در زيبايي اين شهر باستاني كه آن را بهشت عشاق كرده است، غرق شويد.

۱۹. رم، ايتاليا

با افسون دنياي قديمي، هيچ كس نمي تواند در رمانتيك بودن شهر رم شك كند. دست در دست معشوقتان در اين شهر پرسه بزنيد و پيش از توقف براي صرف بستني فوق العاده ايتاليايي (gelato) در زيبايي و معماري رم غرق شويد.

۲۰. سانتوريني، يونان

در اين جزيره رمانتيك يوناني، شما همراه معشوقتان از آبهاي شفاف و هم چنين زيباترين غروب ها لذت خواهيد برد. اين جزيره يكي از محبوبترين مقاصد براي ماه عسل است و دليل آن اقامتگاه هاي رمانتيك، مسيرهاي پياده روي پر منظره و شراب است.

۲۱. سويل، اسپانيا

با مناظر خيره كننده بسيار، پارك هاي زيبا و رستوران هاي شگفت انگيز، بدون شك سويل مكاني عالي براي گذراندن يك عصر رمانتيك همراه معشوقتان است. سويل شهري فوق العاده است زيرا كه به اندازه كافي بزرگ است كه حس شهر را به شما منتقل كند و اين در حالي است كه به اندازه كافي هم كوچك هست كه حس اشباع شدن را به شما ندهد. اين شهر كوچك موارد زيادي را براي ارائه به رمانتيك ها دارد.

۲۲. زوريخ، سوئيس

شهر زوريخ به خاطر ويژگي هايش مسافران را از همه جاي دنيا جذب مي كند. جاذبه هاي اصلي اين شهر، موزه ها و گالري هاي هنري اي هستند كه در هر گوشه اي پيدا مي شوند. در كنار همه اينها، زوريخ شب هاي پر انرژي، تفرجگاه ها در مناطق لوكس گردشگري و مكان هايي فوق العاده براي صرف غذا دارد كه براي مسافرين لذت بخش هستند.

۲۳. ورونا، ايتاليا

عشق و عاشقي را به روشي متفاوت در جايي متفاوت بيابيد – در ورونا. اين شهر، خانه رومئو و جوليت معروف است، بنابراين طبيعتاً مي توان گفت كه اين شهر مركز اصلي عشق و عاشقي غني است. اگر مي خواهيد با معشوقتان بهترين داستان عاشقانه را تجربه كنيد به اينجا بياييد.

۲۴. وين، اتريش

براي آنهايي كه دنبال عشق و عاشقي هستند، وين مقصدي فوق العاده است. اين شهر به عنوان شهري رمانتيك معروف است و دليل آن كاخ هاي سلطنتي، شراب هاي خوب، قهوه خانه هاي روشن شده با لوستر، اسبان سفيد و باغ هاي سرسبز است.

۲۵. باث، انگلستان

رشته اي از تپه هاي كوتاه و زيباترين معماري جرجي در باث، پس زمينه اي عالي براي يك فضاي رمانتيك فراهم آورده اند كه هر كسي بايد بيايد و از آن لذت ببرد. همانطور كه از نام آن برمي آيد، شهرت اين شهر به خاطر آب است و در حال حاضر اين شهر به عنوان شهري تفرجگاهي محبوبيت دارد.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.