نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

مراسم عروسي يكي از مهم‌ترين اتفاقاتي است كه مي‌تواند براي يك فرد در طول زندگي‌اش رخ دهد. برخي از زوجين ترجيح مي‌دهند كه اين مراسم را در زيباترين مكان‌هاي موجود در دنيا برگزار كنند تا در ذهن خود و مهمان‌هايشان ثبت شود. با كجارو همراه باشيد تا با زيباترين مكان‌هاي موجود در دنيا كه براي ازدواج انتخاب مي‌شوند آشنا شويد.

روز عروسي براي تمام افراد يك روز ويژه است كه دوست دارند بدون نقص و به بهترين شكل بگذرد.

- دراكنزبرگ، آفريقاي جنوبي

مكاني فريبنده با مناظر خيره‌كننده كه مي‌تواند براي مهمانان بسيار دوست‌داشتني باشد. زوج‌هايي كه مي‌خواهند عروسي خود را در مكاني كاملا متفاوت برگزار كنند، دراكنزبرگ با باغ‌هاي انگورش مي‌تواند انتخاب بسيار خوبي باشد. مهمان‌ها مي‌توانند در هتل كثيدرال پيك اقامت گزينند. اين هتل محراب ويژه‌ي عقد و مكاني مجزا براي پذيرش مهمانان دارد. پيش يا پس از مهماني افراد مي‌توانند از زمين گلف نيز بهره ببرند و شام دل‌انگيز خود را در رستوران كلوپاترا ماونتين كيچن ميل كنند. پس از مراسم هم مهمانان مي‌توانند همگي به همراه يكديگر به سافاري دوربن بروند و اين خاطره را براي هميشه در ذهن خود ثبت كنند.

- موزه و باغ‌هاي ويزكاياي ميامي، فلوريدا

اين مجموعه‌ي زيبا و سرسبز به مانند نگيني در ميان آسمان‌خراش‌هاي ميامي مي‌درخشد. آرامش و سكوت اين منطقه بي‌نهايت است و زوج‌ها مي‌توانند مراسم عروسي خود را به زيبايي تمام در اين‌جا برگزار كنند.

- جزيره‌ي دريا، جورجيا

آب زلال و سواحل خيره‌كننده، مناظر بسيار دلچسبي را به مهمانان هديه مي‌دهد. در اين جزيره دو مكان براي اقامت وجود دارد. اقوام و آشنايان دعوت شده به مهماني مي‌توانند فعاليت‌هايي چون گلف، قايق ‌سواري، اسب‌سواري، ماهي‌گيري، تنيس و غيره را انجام دهند. بهترين زمان براي برگزاري مراسم عروسي در اين منطقه اواخر بهار و اوايل تابستان است.

- بدروم، تركيه

اگر بدروم را انتخاب كرده‌ايد مطمئن باشيد كه با خدمات بسيار لوكس از شما براي مهماني عروسيتان پذيرايي مي‌شود. در اين شهر زيبا مي‌توانيد قايق‌سواري كنيد و رو به غروب آفتاب زماني كه حس و حال هوا كاملا رومانتيك است روي اسكله پيمان زناشويي خود را ببنديد. در موقع شام هم از شما با خوراك‌ها و نوشيدني‌هاي تركي پذيرايي مي‌شود و از همان جا هم مي‌توانيد براي ماه عسل به جزاير يونان برويد.

- ريزورت پاز آپ، گرينف، مونتانا

مونتانا زيبا است و مناظر خيره‌كننده‌اي دارد كه مي‌تواند براي هر زوجي بسيار دلچسب باشد. اين منطقه انگار قطعه‌اي از بهشت است، مي‌توان مراسم عروسي را به هر سبك و سياقي در آن برگزار كرد و با زيبايي طبيعت بر زيبايي مراسم افزود. زوج‌ها مي‌توانند در ريزورت پاز آپ اقامت كنند و عكس‌هاي فوق‌العاده‌اي بگيرند. مراسم عروسي در اينجا در محيط‌هاي بيروني برگزار مي‌شود.

- ويلاي افروسي د روث چايلد، ريويراي فرانسه

اين ويلا داراي فواره‌هاي موزيكال، فضاي سبز با گل و گياه متنوع و معماري بسيار زيبا است. اين ويلا كه ما بين نيس و موناكو قرار گرفته يكي از برجسته‌ترين مكان‌ها براي برگزاري مراسم عروسي در ريويراي فرانسه است.

- جزيره‌ي بزرگ، هاوايي

خود هاوايي يك جزيره‌ي بزرگ است كه هر بخش از آن آب و هواي ويژه‌ي خودش را دارد. در اين جزيره كوه‌هايي وجود دارد كه در زماني از سال پوشيده از برف مي‌شوند. در برخي از مكان‌هاي دور افتاده‌ي اين جزيره آبشارهاي زيبا و پارك‌هاي سرسبزي براي گذراندن وقت براي مهمانان وجود دارد. مهمانان مي‌توانند اسب‌سواري كنند، در جنگل‌ها پرسه بزنند يا اينكه از سواحل زيباي اين جزيره استفاده كنند. پيشنهاد مي‌شود كه در فصول گرم سال به اين جزيره برويد تا بتوانيد از ديگر موارد موجود نيز نهايت استفاده را ببريد.

- ساحل راوِلو آمالفي، ايتاليا

راوِلو جواهر ساحل آمالفي است. در واقع اين منطقه يكي از زيباترين‌ها در دنيا است. از ارتفاعات اين منطقه مي‌توان مناظر خيره‌كننده‌اي را مشاهده نمود. راولو محبوب شاعران، موزيسين‌ها و هنرمندان بوده است و آن را به مناظر بسيار زيبا و مسحور كننده‌اش مي‌شناسند. ويلاهاي زيادي در راولو وجود دارد كه در ميان آن‌ها روفولو و سيمبرونه براي برگزاري مراسم عروسي بهترين هستند.

ويلاي روفولو براي فستيوال‌هاي موسيقي و هنر نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ويلاي ديگر سيمبرونه است كه با وجود باغ‌ها و تراس‌هاي فوق‌العاده زيبايش مي‌تواند هر مراسمي را ماندگار كند. غير از ويلاها افراد مي‌توانند مراسمشان را در هتل پنج ستاره‌ي موجود برگزار كنند.

- ليندوس، رودس، يونان

مراسمتان بزرگ باشد يا كوچك و خصوصي فرقي نمي‌كند، ليندوس مي‌تواند يك مكان رويايي براي برگزاري مراسم عروسيتان باشد. اين دهكده به قدري زيبا است كه گويي بهشت همين جا فرود آمده است. در اين دهكده يك بوتيك هتل قرار دارد كه مي‌تواند ميزبان مهمانان باشد. اين روستا علاوه بر مناظر زيبا به دليل وجود بناهاي تاريخي چون سن ديميتريوس و سن جورج مي‌تواند مقصد بسيار خوبي براي برگزاري يك مراسم عروسي رومانتيك باشد.

- ريزورت نيمه‌ي ماه در رُز هال، جامائيكا

در فهرست زيباترين مكان‌هايي كه مي‌شود مراسم عروسي را در آن برگزار كرد، ريزورت نيمه‌ي ماه رتبه‌ي اول را دارد. در اين مكان فردي مسئول آماده‌سازي زوجين براي مراسم مي‌شود. وظيفه‌ي اين فرد اين است كه تمام جزئيات را به عروس و داماد متذكر شود و فضا را براي مراسم به بهترين نحو آماده كند.

نيمه‌ي ماه براي مهماناني كه مي‌خواهند از راه هوايي به اين جا بيايند، شاتل ويژه دارد. ويلاي ديگري براي مهمانان در نظر گرفته مي‌شود كه با وجود خدمت‌كار، سرخدمت‌كار و سرآشپز، بهترين خدمات را به مهمانان ارائه مي‌دهد.

در اين مجموعه تفريحاتي چون گلف هم وجود دارد. تمام خدمات مرتبط به عروس نيز همين جا وجود دارد و ارائه مي‌شود. در ديگر بخش‌ها چون تزئينات و موزيك نيز خود ويلا همه‌ي مسئوليت‌ها را برعهده مي‌گيرد و برنامه‌ي ماه عسل عروس و داماد نيز توسط افراد مسئول چيده مي‌شود.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.