نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

روياي شما از يك سفر بي نقص و رويايي مي تواند در بودن كنار ساحل و لذت بردن از نور خورشيد محدود شود، اما در اين مقاله روياي شما را به ۱۰ نوع سفر خاص و هيجان انگيز گسترش مي دهد.

۱. سفرهاي انفرادي

شما براي اين سفر احتياج به مشورت با ديگران نداريد تنها كاري كه بايد انجام دهيد آماده كردن ساك سفرتان است.
تصور كنيد مي توانيد به آن مكان بكر و هميشه مبهمتان سفر كنيد، اگر شما تا اكنون به اين دسته خاص از سفر نرفتيد، حتما براي يكبارهم شده چمدانتان را ببنديد و راهي سفر شويد.

۲. سفرهاي خانوادگي

مي توان گفت تمامي افراد سفرهاي خانوادگي را به عنوان ابتدايي ترين نوع سفر تجربه كردند.
با هر سني و با هر نوع تفكري مسافرت هاي خانوادگي به فكر و روياي شما جهت مي دهد تا ايده آل هايتان را از سفر بشناسيد و در ماجراجويي هاي ديگر به سراغ آنها برويد.

۳. سفرهاي دوستانه

اگر روابط شما با دوستانتان خوب است حتما بايد اين نوع از سفر را تجربه كنيد، خاطره اي كه از سفرهاي دوستانه بدست مي آوريد تا ابد در ذهن شما خواهد ماند.
سفر دوستانه محبوب ترين نوع سفر در بين نوجوانان و جوانان اروپايي است.
پس چمدانتان را ببنديد، با دوستانتان تماس بگيريد و راهي سفري مهيج شويد.

۴. سفر با تور

در اين نوع سفر شما با افراد ديگر همسفر مي شويد. حتي يكبار هم شده اين سفر را امتحان كنيد و از هم نشيني با ديگران لذت ببريد.
در سفر با تور عموما تمام نيازهاي شما مانند وعده هاي غذايي از قبل تعيين شده است.
در هر روز از سفر معمولا برنامه ويژه اي براي شما برنامه ريزي شده است. مهم نيست به چه شهر يا كشوري قصد سفر داريد قطعا براي آن جا يك تور وجود دارد.

۵. پكيج هاي مسافرتي

كافيست ساحل يا مكان مورد نظر خود را انتخاب كنيد و به نماينده تور اطلاع دهيد و با خيال راحت به سفر برويد، در اين نوع از مسافرت شما احتياج به ياد گرفتن زبان بومي آن منطقه نداريد و در طول سفر فردي همراه شما است.
پكيج مسافرتي و تور در ميزان خدماتشان از هم متفاوت هستند، تورهاي مسافرتي خدمات كمتري را نسبت به پكيج ها ارائه مي دهند.

۶. تعطيلات آخر هفته

سفرهاي آخر هفته نوعي مهارت به حساب مي آيند. شما بايد سريع تصميم بگيريد، ارزان ترين پرواز را شهري كه هميشه مي خواستيد از آن بازديد كنيد، انتخاب كنيد.
مزيت اين سفر اين است كه شما ناگهاني با يك فرهنگ جديد در مدت زمان اندكي آشنا مي شويد. اين نوع سفر براي افرادي كه از روزمرگي زندگي و روند يكنواخت آن خسته شده اند پيشنهاد مي شود.

۷. تور چند روزه دريايي (كشتي كروز)

تاريخچه اين نوع از سفرها به دوره كشتي تايتانيك باز مي گردد. سفري سراسر هيجان با برنامه هاي تفريحي متفاوت از ويژگي هاي اين نوع از سفر است. شما مدت زمان مشخصي را در يك كشتي بزرگ تفريحي سفر مي كنيد و از آن مي توانيد نهايت لذت را ببريد.
تنها مشكل اين نوع از سفر نداشتن ويزا براي ديگر كشورهاست، به طور مثال شما از كشورهايي مانند فرانسه عبور مي كنيد ولي اجازه خروج از كشتي و قدم گذاشتن به خاك فرانسه را نداريد.

۸. كوله گردي

يك نوع سفر اكتشافي خاص به همراه يك كوله پشتي از ويژگي هاي اين نوع سفر است.
در كوله گردي بايد نكات فراواني را رعايت كنيد تا سفر ايمني داشته باشيد مانند حمل كردن يك چراغ خوراك پزي، چراغ قوه، كيسه خواب و غيره.

۹. سفرهاي مذهبي

يكي از رايج ترين نوع سفرها در ايران، سفرهاي مذهبي است. هدف اصلي از اين نوع سفر بازديد از اماكن مذهبي مانند بازديد از مسجدها، امامزاده ها و غيره.

۱۰. سفرهاي لوكس

بهتر است بگوييم اين نوع از سفرها تجلي ساز كوچكي از بهشت هستند، منظره اختصاصي از دريا، خوراك هاي لوكس همه ي اينها بازتابي از يك سفر لوكس است.
البته كه هزينه اين دسته از سفرها گزاف و بسيار گران است.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.