نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

در حال حاضر، سفر به سراسر جهان بدون دانستن زبان بومي آن منطقه كار غير ممكني نيست، چون در عصر فناوري و ارتباطات امروزي با ديگران بدون دانستن زبان مادري آنها به‌راحتي مي‌توان ارتباط برقرار كرد.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان و به نقل از تركيش نيوز، شما به هر مكاني كه علاقه داريد مي‌توانيد سفر كنيد، در بهترين رستوران‌ها غذا بخوريد و به راحتي مسير خود را بدون نياز به راهنمايي ديگران بيابيد.

هر چند تمامي اين موارد موجب راحتي گردشگران شده است، با اين حال وابستگي به اينترنت سبب شده تا مسافران در كشورهاي غريبه، با ناتواني در برقراري ارتباط اينترنتي، احساس ناامني كنند.

با توجه به تحقيقات صورت گرفته توسط آزمايشگاه كاسپرسكي روسيه (Kaspersky) مشخص شد از هر پنج نفر، فرد يك نفر پس از، از دست دادن ارتباطات اينترنتي خود در سفر دچار مشكل شده است؛ يكي از اين مشكلات، مسموميت غذايي بود!

يكي از شركت‌كنندگان گفت: به دليل قطع شدن ارتباط اينترنتي خود با ديگران در كوير گم شدم.

حدود 85 درصد از شركت‌كنندگان اظهار كردند: اگر اينترنت آنها در مكان‌هايي كه با آن آشنا نبودند قطع مي‌شد، احساس ناامني مي‌كردند و 38 درصد اين افراد گفتند: يكي از موارد نگراني از نداشتن اتصال به اينترنت طي سفر، امنيت است.

ديميتري آلشكين، يكي از محققان اين تحقيق، اظهار كرد: استفاده از اينترنت هميشه بد نيست و مسافران با كمك اينترنت به راحتي مي‌توانند در كشورهاي ديگر هتل، رستوران و مسير مورد نظر خود را بيابند، اما بايد از عدم دسترسي به اينترنت طي سفر نيز آگاه باشند و اگر به اينترنت وابسته هستند پيش از ترك كشور خود اقدامات احتياطي لازم را اتخاذ كنند.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.