نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

نمايشگاه معماري و صنعت ساختمان مونيخ (BAU) يكي از بزرگترين نمايشگاه هاي صنعت ساختمان است كه هر دو سال يك بار در آلمان برقرار است و امسال اين نمايشگاه از تاريخ ۲۴ الي ۲۹ دي ماه برگزاار خواهد شد. اين نمايشگاه بازديدكنندگان بسياري را از سراسر جهان به خود جذب مي كند و محصولات و نوآوري هاي حوزه ساختمان را در معرض نمايش مي گذارد. نمايشگاه (BAU) نمايشگاهي تجاري و توسعه يافته است كه در آن توليد كنندگان حرفه اي در حوزه معماري و ساختمان گرد هم مي آيند و اطلاعات خود را در اختيار فعالان اين حوزه مي گذارند.

اين نمايشگاه مكاني مناسب براي سرمايه گذاري است و به غرفه داران اين فرصت را مي دهد كه وارد بازارهاي تجاري بين الملللي شوند و به فناوري هاي روز دنيا دست يابند. گردهمايي هاي متنوع و بي شماري كه در نمايشگاه مونيخ آلمان برگزار مي شوند مي توانند به عنوان بهترين و با ارزش ترين پايگاه اطلاعاتي براي منابع حوزه ساختمان به شمار آيند.

نمايشگاه صنعت ساختمان مونيخ محصولات و تكنولوژي هاي خود را در بخش هاي مختلف در معرض ديد علاقمندان قرار مي دهد. مصالحي نظير گچ، بتن، سنگ، عايق، آجر، سراميك، مصالح شومينه سازي، تجهيزات ساختمان سازي، درب و پنجره، چوب، قفل و اتصالات، انواع سيستم هاي ساختمان و … در اين نمايشگاه ارائه مي شوند و فعالان و علاقمندان اين حوزه مي توانند با آنها آشنا شده و از اطلاعات مجريان اين نمايشگاه بهره مند شوند و دانش خود را توسعه دهند.كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.