نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

نمايشگاه معماري و صنعت ساختمان مونيخ (BAU) يكي از بزرگترين نمايشگاه هاي صنعت ساختمان است كه هر دو سال يك بار در آلمان برقرار است و امسال اين نمايشگاه از تاريخ ۲۴ الي ۲۹ دي ماه برگزاار خواهد شد. اين نمايشگاه بازديدكنندگان بسياري را از سراسر جهان به خود جذب مي كند و محصولات و نوآوري هاي حوزه ساختمان را در معرض نمايش مي گذارد. نمايشگاه (BAU) نمايشگاهي تجاري و توسعه يافته است كه در آن توليد كنندگان حرفه اي در حوزه معماري و ساختمان گرد هم مي آيند و اطلاعات خود را در اختيار فعالان اين حوزه مي گذارند.

اين نمايشگاه مكاني مناسب براي سرمايه گذاري است و به غرفه داران اين فرصت را مي دهد كه وارد بازارهاي تجاري بين الملللي شوند و به فناوري هاي روز دنيا دست يابند. گردهمايي هاي متنوع و بي شماري كه در نمايشگاه مونيخ آلمان برگزار مي شوند مي توانند به عنوان بهترين و با ارزش ترين پايگاه اطلاعاتي براي منابع حوزه ساختمان به شمار آيند.

نمايشگاه صنعت ساختمان مونيخ محصولات و تكنولوژي هاي خود را در بخش هاي مختلف در معرض ديد علاقمندان قرار مي دهد. مصالحي نظير گچ، بتن، سنگ، عايق، آجر، سراميك، مصالح شومينه سازي، تجهيزات ساختمان سازي، درب و پنجره، چوب، قفل و اتصالات، انواع سيستم هاي ساختمان و … در اين نمايشگاه ارائه مي شوند و فعالان و علاقمندان اين حوزه مي توانند با آنها آشنا شده و از اطلاعات مجريان اين نمايشگاه بهره مند شوند و دانش خود را توسعه دهند.كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.