نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

به گفته جيمز و تامارا لوهان موسسين برند هتل Mr & Mrs Smith: «يك اتاق خواب فريبنده بايد همه احساسات شما را درگير كند.» «احساس پارچه هاي كتاني، روشنايي ملايم، حتي بوي اتاق همه و همه بايد تجربه شما را بهتر نمايند.»

بيشتر ما با كمبود عشق و عاشقي در زندگي روزمره خود روبرو هستيم. بين فشارهاي كاري، دويدن به مدرسه و روشنايي هميشه جذاب گوشي‌هايمان، بيشتر اوقات پيدا كردن وقت براي گذراندن با شريك زندگيمان سخت است.

كتاب «جذاب ترين اتاق خواب هاي دنيا» توسط آقا و خانم اسميت منتشر شده است تا با آن ۱۵امين سالگرد ازدواج خود را جشن بگيرند. شايد خريدن اين كتاب تاثير زيادي در زندگيمان نداشته باشد اما مسلماً لحظات و ايده هاي هيجان انگيز و متفاوتي را برايمان به ارمغان خواهد آورد.

1. Soneva Jani - Medhufaru, Maldives

اين اقامتگاه دنج نزديك آب، داراي استخر، تراس، سقف متحرك و يك سرسره آبي است كه شما را از عرشه به آغوش موج هاي زيرين مي برد.

2. Coqui Coqui Mérida Residence & Spa - Yucatán, Mexico

در اين هتل فقط يك سوئيت وجود دارد كه Nicolas Malleville مدل و توليد كننده عطر با همسر طراحش Francesca Bonata صاحب آن است. اين اتاق سقف هاي بلند، كاشي هاي مكزيكي، پرده هاي مخملي و بالكني دارد كه محاط بر يك حياط مشجر خصوصي است.

3. Ett Hem - Stockholm, Sweden

Ett Hem در زبان سوئدي به معني «در خانه» است و پارچه هاي زرد خورشيدي، لوسترهاي قديمي و زيبا و تخت هاي ستون دار لوكس مهمانان را وسوسه مي كنند كه اقامتي دائمي داشته باشند.

4. JK Place Roma - Rome

دانش آموزان عشق، با تحصيل در اين كلاس درس پيشين كه بخشي از مدرسه معماري رم بوده است، لذت خواهند برد. تخت خوابي چهارستونه از چوب و حمام مرمرين باشكوهي در اين اتاق قرار دارند.

5. Monteverdi - Tuscany, Italy

اين سوئيت با ويوي لوكس خود در اين خلوت نشين بالاي تپه قراردارد و دكور آرامش بخش، الوارهاي بيروني و چشم انداز وسيعي از حاشيه توسكاني را به مهمانان ارائه مي دهد.

6. Uxua Casa Hotel & Spa - Bahia, Brazil

The Casa de Arvore يك خانه درختي سه طبقه است كه مبلمان سفيد درخشان دارد. پيشگاه مسقف خانه داراي جاي خواب ننويي و قسمت بار است.

7. The Upper House - Hong Kong

Studio 70 Harbour View پيشنهاد آقا و خانم اسميت به دوستداران خط افق خيره كننده است. وسط حمام يك وان مزين به سنگ آهك قرار دارد اما پيش از اينكه از وان خارج شويد به خاطر داشته باشيد كه ويو دو طرفه است.

8. The Franklin - London

طراحي داخلي Franklin كه توسط آنوسكا همپل انجام شده است از Duomo درميلان و قصر Doge در ونيز الهام گرفته شده است. براي نهايت لذت خود سوئيت رئيس جمهوري آن را رزرو كنيد و در تخت خواب چهار ستونه با سقف آينه اي آن غرق شويد.

9. Southern Ocean Lodge - Kangaroo Island, Australia

در حين حمام در وان تخم مرغي شكل اين اقامتگاه، از وفور زيبايي هاي كره زمين لذت ببريد و سپس به سالن استراحت گرم شده با آتش برويد.

10. The Williamsburg Hotel - New York City

در افق منهتن منظره هاي ديدني از استخر روي سقف كافي نيستند، سوئيت افق را با تراس خصوصي، پنجره هاي قدي، تخت دونفره و حمام مرمرين و مزين آن رزرو كنيد.

11. Palazzo Margherita - Basilicata, Italy

در اين هتل كه متعلق به Francis Ford Coppola كارگردان معروف است، شما مي توانيد از تراس مبله سوئيت ۹ منظره باغ را تماشا كنيد كه طراحي آن را Coppola به افتخار مادربزرگ تونسي خود انجام داده است.

منبع:
https://edition.cnn.com/travel/article/worlds-sexiest-bedrooms-mr--mrs-smith/index.html
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.