نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

هتلي لوكس و ۵ ستاره كه به تازگي افتتاح شده است.

هتل گراند پارك روينگ كه به تازگي تاسيس شده است، چشم اندازهاي خيره كننده اي از شهر قديمي و جذاب «روويج» دارد.

اين هتل داراي 193 اتاق و ۱۶ سوئيت لوكس است كه برخي از آنها داراي استخرهاي خصوصي و تخت هاي آفتابگيري هستند. هر سوئيت يا اتاق ويژگي هاي خاص خودش را دارد. از جمله برخي از ويژگي هايي كه اقامت شما را در اين هتل استثتنائي مي كنند مي توان به اين موارد اشاره كرد: دوش هاي حمام كه مانند باران هستند و اثر باران هاي استوايي را دارند، كتري و دستگاه قهوه اسپرسو، تراس ها و بالكن هاي بزرگ، كشوي لوازم مورد نياز، تلويزيون هوشمند و بسياري موارد ديگر.

اين هتل با منظره منطقه اي كه در آٖن واقع شده، تركيب شده است و پنجره هاي بزرگ آن اتاق ها را با نور طبيعي روشن مي نمايند و با باز كردن آنها مي توانيد از يكي از شاخص ترين چشم اندازهاي مديترانه لذت ببريد.

آنچه هتل گراند پارك را متمايز مي كند تجربه هايي است كه به گونه اي خاص و ويژه اين هتل طراحي شده اند و با اقامت در اين مكان شما به آنها دست خواهيد يافت. بنابراين از ساير ويژگي هاي اين هتل شيك مي توان موارد زير را نام برد: خدمات سلامتي و آبگرم، ساحل و استخرهاي شنا، بارها و رستوران هاي چشمگير، امكانات ورزشي، مراكز تجاري و اتاق هاي كنفرانس، محل هايي براي خريد و حتي سرويس حمل و نقل با ليموزين.

آژانس مسافرتي ديبا شما را به اقامت در اين هتل و لذت بردن از چشم اندازهاي نفسگير شهر قديمي روويج، جزاير و دريا و استراحت با بوي خوش كاج و اسطوخدوس در يكي از لوكس ترين هتل هاي كروواسي دعوت مي نمايد.

ترجمه: مهسا ظفرخواه

منبع:
http://happytours.eu/en/content/grand-park-hotel-rovinj/products/?utm_source=Master+List&utm_campaign=f14b47db8b-NL-Happy+Tours+-+GENERAL+-+MAR%2F19+%23Middle+East&utm_medium=email&utm_term=0_dfb40d282c-f14b47db8b-47386157
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.