نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

شهربازي ها موضوعي عالي هستند! آن ها به ما اجازه مي دهند تا در سرزمين هاي جادوييِ دست نيافتني زندگي كنيم. اين شهربازي هاي جذاب مي توانند به شما كمك كنند كه تمام فانتزي هاي دوران كودكي كه تقريبا فراموش شده بودند را دوباره زنده كنيد. براي سفر به دوران كودكي به اين شهربازي هاي جذاب و فوق العاده آماده شويد.

⭕️ ۱. باغ گمشده «سلام كيتي» در شرق انگلستان

شهربازي سلام كيتي در انگلستان واقع شده است. شما مي توانيد به دنياي كيتي و فنجان هاي جادويي و تاب پرنده وارد شويد و حتي با خود خانم ليدي هم ديدار داشته باشيد.

⭕️ ۲. سي بي بي ها در استفوردشاير

در اين شهربازي جذاب با تمام شخصيت هاي مورد علاقه تان در كارتون انگليسي سي بي بي ها بازي مي كنيد! همه شخصيت هاي كوچك و ناز و تام تري فو و زينگ زيلاس اينجا هستند. يك دنيا راه براي گشت و گذار در اين مكان جادويي وجود دارد. مطمئن باشيد كه پارك سي بي بي ها همان جايي است كه هميشه انتظارش را داشتيد.

⭕️ ۳. سرزمين توماس در استفوردشاير

توماس، همان مهندس تانك را يادتان هست؟ براي ورود به دنياي او در سرزمين توماس آماده شويد. اين شهربازي جذاب با تمِ قطار، لحظات خوشي براي تمام خانواده خلق خواهد كرد. با يك دنيا سواري هاي متنوع، حتما قطار سواري به شما خوش خواهد گذشت و از آن لذت خواهيد برد.

⭕️ ۴. سرزمين نيكلودين در بك پول

نيك نا نيك نيك نيك نا نيك نيك نيك، نيكلودين! براي ديدار با «دورا» ماجراجو، «روگرات» و بقيه در اين شهربازي جذاب موضوعي آماده باشيد. بياييد و سرزمين رويايي كودكي تان را در اينجا ببينيد و از آن لذت ببريد.

⭕️ ۵. دنياي پپاپيگ در همپ شاير

پپاپيگ يك شخصيت كارتوني فوق العاده است. شما مي توانيد او و تمام دوستانش را در اين شهربازي جذاب و دلربا ملاقات كنيد. اين شهربازي بسيار رويايي است و قطعا از آن لذت خواهيد برد.

⭕️ ۶. شهربازي شاهزاده كوچولو در آلزاس

اگر كتاب شاهزاده كوچولو رو نخوانده ايد، همين الان دست به كار شويد. اين كتاب شگفت انگيز داستان دلنشين يك پسر بچه و ستاره ها را روايت مي كند. شما مي توانيد اين پسر دوست داشتني را در خانه خودش در شهربازي شاهزاده كوچولو ببينيد.

⭕️ ۷. شهر ماجراها در كاليفرنيا

تا به حال برايتان سوال پيش آمده كه پليس يا آتش نشان بودن چه حسي دارد؟ اين روياي كودكي را در تيم نجات شهر ماجراها به واقعيت تبديل كنيد. اين تفريح هم بسيار سرگرم كننده و هم آموزنده است.

⭕️ ۸. خانه كنجدي در پنسيلوانيا

تا به حال روياي ديدار با بيگ برد يا اِلمو را داشته ايد؟ در خانه كنجدي دقيقا همين كار را مي توانيد انجام بدهيد و از آن لذت ببريد.

⭕️ ۹. سرزمين داستان در نيو همپ شاير

اگر تا به حال يك افسانه كلاسيك را خوانده ايد، اينجا براي شما مناسب است. اينجا براي بچه هاي كوچكتر طراحي شده و افسانه هاي داستاني را براي‌شان به واقعيت تبديل مي كند.

⭕️ ۱۰. روستاي بابانوئل

مگر مي شود كسي از ته دل نخواهد بابانوئل را ببيند؟ تمام شك و ترديدها را كنار بگذاريد و بابانوئل واقعي را ببينيد و از همنشيني با او لذت ببريد.

⭕️ ۱۱. دره شاد «شن جن» در چين

به دره شاد بياييد و شهر كارتوني، ماجراجويي كوهستاني و حتي جنگل شانگريلا را تجربه كنيد. چيزهاي جذاب زيادي براي ديدن در اينجا وجود دارد. در اين شهربازي جذاب، هيچوقت حوصله تان سر نمي روند و هميشه مشغول كاري هستيد.

⭕️ ۱۲. شن جن، پنجره اي رو به دنيا در چين

قبل از اين كه چين را ترك كنيد، به كل دنيا سفر كنيد. آيا در دوران كودكي خود آرزوي ماجراجويي در جهان را داشتيد؟ خب شما مي توانيد در پنجره اي رو به دنيا اين تجربه را با 130 دستگاه مختلفي كه فراهم شده، داشته باشيد و حس فوق العاده اي را تجربه كنيد كه تا به حال نداشته ايد.

⭕️ ۱۳. گاردالند در ايتاليا

تا به حال آرزوي قدم گذاشتن به دنياي فانتزي هاي بچگانه را داشته ايد؟ روياها در گاردالند واقعي مي شوند. قطار نشاط، سرزمين پرِتزيمولو و حتي قايق هاي بچگانه را تجربه كنيد.

⭕️ ۱۴. اِفتيلينگ در هلند

اين شهربازي جذاب هلندي اين فرصت را به شما مي دهد تا به دنياي شگفت انگيز داستان ها و افسانه ها سفر كنيد. آن جا يكي از قديمي ترين شهربازي هاي موضوعي در جهان است.

⭕️ ۱۵. آي سيتي در مالزي

اين شهربازي جذاب كه پر از چراغ هاي LED است، اين فرصت را به شما مي دهد تا در جنگل جادويي رنگانگ قدم بزنيد. براي يك تجربه واقعي و جادويي آماده شويد.

⭕️ ۱۶. پارك جوي لند ورلد در چين

تا به حال اتفاق افتاده است كه دلتان بخواهد وارد بازي مورد علاقه تان شويد؟ اگه به واركرفت و استاركرفت علاقه داريد، اينجا جاي شماست.

⭕️ ۱۷. دنياي فِراري در امارات

آيا تمايل داريد راننده يك ماشين فراري مسابقه اي شويد؟ مي توانيد روياي‌تان را در اين شهربازي جذاب به واقعيت تبديل كنيد.

⭕️ ۱۸. تانك برانيد در آمريكا

آيا در زمان بچگي علاقه داشتيد كه سرباز شويد؟ پس اينجا براي شما ساخته شده است.

⭕️ ۱۹. سرزمين گمشده تانبوم در مالزيا

همه ما وقتي كوچك بوديم، دوست داشتيم در دنياي پارك ژوراسيك باشيم. اينجا دايناسورهاي زيادي ندارد، ولي خيلي شبيه به آن فيلم هيجان انگيز طراحي شده است.

⭕️ ۲۰. شهربازي ديگِرلند در انگلستان

اگر باب بنا يا حتي فقط هيجان ساخت و ساز را داشتيد پس بايد سري به شهربازي ديگرلند بزنيد و ساخت و ساز خودتان را شروع كنيد. اين مكان واقعا فوق العاده است و همه را هيجان زده مي كند.

⭕️ ۲۱. اسپرينگفيلد در آمريكا

اين شهربازي جذاب با تم سيمپسون ها، فضاي آن مجموعه دوست داشتني را براي‌تان زنده مي كند.

⭕️ ۲۲. سرزمين ربات ها در كره

ربات ها فوق العاده هستند. از وقتي كوچك بوده ايد تا همين حالا اين موضوع براي شما جذاب بوده است. روياي زندگي روباتي را اينجا محقق كنيد.

⭕️ ۲۳. مقر استار ترك در اردن

در اين شهربازي جذاب مي توانيد با شخصيت هاي مورد علاقه‌تان در استار ترك در فضا سفر كنيد.

⭕️ ۲۴.. شهربازي سيبو در ژاپن

تا به حال براي يك روز هم كه شده پادشاه بوده ايد؟ روياي‌تان را در شهربازي سيبو محقق كنيد و پادشاه شويد.

⭕️ ۲۵. سرزمين پرندگان خشمگين در فنلاند

اگر از بازي پرندگان خشمگين لذت مي بريد، قطعا از شهربازي آن هم خوشتان خواهد آمد.

⭕️ ۲۶. شبكه كارتوني آمازون در تايلند

در اين شهربازي جذاب مي توانيد يك روز كامل را با بازي كردن با شخصيت هاي كارتوني بگذرانيد.

⭕️ ۲۷. شهر بِدراك در آريزونا

براي جشن گرفتن با خانواده فلين استون آماده شويد. روياي عصر حجر را در اين شهربازي جذاب و خاص زنده كنيد.

⭕️ ۲۸. شهر دلار نقره اي در آمريكا

شهر دلار نقره اي در منطقه «هارت او» براي كودكان و نوجوانان فوق العاده جذاب است.

⭕️ ۲۹. شهربازي آستريكس در فرانسه

شما در اين شهربازي مي توانيد وارد دنياي پر نشاط آستريكس دوست داشتني شويد.

⭕️ ۳۰. دنياي رويايي در تايلند

مطمئن باشيد كه اين بهترين سفر به يك دنياي عجيب و غريب خواهد بود.

منبع:
https://www.bartarinha.ir/fa/news/858290/%DB%B3%DB%B0-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF/
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.