نمايش جزئيات مقاله

ديگر مقالات

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷

رقابت‌هاي جام جهاني فوتبال زنان در فرانسه توجه علاقه‌مندان به اين رشته را جلب كرده ورزشكاران زن با جديت مشغول مبارزه با حريفان هستند اما مردان اين رشته همزمان و پيش از شروع تمرينات پيش فصل مشغول لذت بردن از تعطيلات خود هستند.

اگر شما هم مثل هواداران جدي فوتبال چشم اميدتان به ستاره‌هايي است كه بايد در طول يك فصل طولاني در زمين فوتبال مبارزه كنند، بعيد است كه حتي هنگام تعطيلات هم چشم از آن‌ها برداريد.

با وجود شبكه‌هاي اجتماعي شما كار سختي در پيش نداريد و فقط بايد صفحه موبايل يا تبلت‌هايتان را بالا و پايين كنيد تا متوجه شويد كه هركدام از اين ميليونرهاي جوان در كدام گوشه جذاب و مجلل دنيا براي فصل آينده تجديد قوا مي‌كنند.

⭕️ ماهيگيري محمد صلاح

محمد صلاح، مهاجم ليورپول كه اول ماه ژوئن جام قهرماني ليگ قهرمانان فوتبال اروپا را در چمدانش گذاشت، حالا يك جايزه بزرگ ديگر بدست آورده است. نگاه كنيد به لذتي كه در چهره اين مهاجم مصري موج مي‌زند. او عاشق تا زدن شورت ورزشي‌اش هم است؛ مثل كريستيانو رونالدو كه مي‌خواهد ضربه ايستگاهي بزند.

صلاح همچنين متخصص عكس گرفتن در تعطيلات و انتشار آن‌ در شبكه‌هاي اجتماعي است. در ضمن ما هم موافقيم كه او "يونيفرم تعطيلات" را به تن دارد.

⭕️ ديوك اوريگي تنها سفر مي‌كند؟

سه هفته ميان آخرين ديدار ليورپول در ليگ برتر فوتبال انگليس و حضور در فينال ليگ قهرمانان اروپا مقابل تاتنهام فاصله بود، بنابراين بسياري از بازيكنان اين تيم براي استراحت به نقاط مختلف جهان سفر كردند.

در ميان بازيكنان ليورپول شايد بتوان گفت كه ديوك اوريگي فصل متفاوتي را تجربه كرد. او گل تضمين كننده پيروزي ليورپول در فينال ليگ قهرمانان را زد، دو بار دروازه بارسلونا را در نيمه‌نهايي همان مسابقات باز كرد و همچنين در ليگ برتر در آخرين لحظات بازي به اورتون و نيوكاسل گل‌هايي حياتي زد.

اما به نظر مي‌رسد كه اين بازيكن براي تعطيلات به تنهايي وسط كوير رفته است. هرچند كه احتمالا عكس را شريك زندگي/ مادر او انداخته است. اما دست‌كم تا به حال كه مشخص نشده چه كسي از اوريگي با اين كلاه عكس گرفته است.

در كل اين مدل نشستن او كه با نگاهي حسرت‌بار به ساحل و جاي خالي كنارش در روي صندلي نگاه مي‌كند، دوست‌داشتني است.

⭕️ آنتوني مارسيال: در جستجوي عجايب

لبخند‌هاي مهاجم فرانسوي جوان منچستر يونايتد خيلي معروف نيست. در واقع او خيلي كم لبخند مي‌زند از اين بابت مورد انتقاد فيليپ نويل، بازيكن سابق يونايتد هم قرار گرفته است و شماري از بازيكنان منچستر يونايتد هم با او در اين رابطه شوخي كرده‌اند.

با اين تفاسير حضور او مقابل ابوالهول در حالي كه لبخندي به لب دارد و مقابل دوربين ژست گرفته را نمي‌توان "رويدادي معمولي" به حساب آورد.

⭕️ بتمن به توكيو پرواز مي‌كند.

ميچي باتشوايي، درگير اردوي آماده‌سازي تيم ملي فوتبال بلژيك مقابل اسكاتلند در مسابقات مقدماتي يورو ۲۰۲۰ بود. مسابقه‌اي كه او پيش از آن حتي لباس سنتي اسكاتلند را هم پوشيد و در يكي از مراسم سنتي اين كشور حاضر شد.

پس از پايان ليگ برتر فوتبال انگليس، اين مهاجم چلسي كه به صورت قرضي به كريستال پالاس رفته است، براي تعطيلات به ژاپن سفر كرد.

عكس اين بازيكن در توكيو در محيطي با حضور پررنگ تابلوهاي نئون و رنگ نارنجي موجب شد بسياري او را با بتمن مقايسه كنند.

⭕️ همراه با پل پوگبا در سفر

پل پوگبا، ستاره فرانسوي منچستر يونايتد يكي ديگر از پدران جواني بود كه همراه با فرزند كوچكش در تعطيلات عكس گرفت. او البته با اين انتقاد مواجه شده كه يك نوزاد را به سفر طولاني هوايي برده است.

⭕️ برناردو سيلوا هنوز در حال و هواي كريسمس

بين قهرماني سه‌گانه در فوتبال انگليس و قهرماني با پرتغال در ليگ ملت‌هاي اروپا ، برناردو سيلوا تصميم گرفت اوقاتش را در خانه بگذراند.

تعطيلات در منچستر؟ موضوع را نگرفتيد؟ خب، برناردو براي اين كه خانه‌اش خيلي هم بي رنگ و بو نباشد، تصميم گرفته كه كماكان درخت كريسمس را در آپارتمانش در مركز شهر منچستر حفظ كند.

⭕️ آندرا پيرلو؛ هيچ كجا خانه آدم نمي‌شود.

او حالا بازنشسته است و احتمالا براي تعطيلات هرجايي كه عشقش بكشد، مي‌تواند برود. ولي پيرلو به رغم اين شرايط تصميم گرفته خيلي خونسرد مقابل يك دكه در كاپري ايتاليا بايستد و منتظر آماده شدن ليمونادش باشد.

يا در اين عكس كه روي صندلي تاشوي راحتي لم داده و جمله‌اي از چارلز ديكنز نقل مي‌كند: "در هيچ جاي زمين به اندازه يك جزيره كوچك امكان لذت بردن از صلح و آرامش نيست."

منبع:
http://www.bbc.com/persian/sport-48609490
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.