آشنایی با ققنوس - استخدام در ققنوس
منشور اخلاقی آژانس ققنوس
1)انسجام و یکپارچگی : با این باور که تعهد وفاداری و احساس تعلق به شر کت از مصادیق تحکیم و یکپارچگی سازمانی است متعهد می شویم که به عنوان یک عضو فعال در پیکره ای واحد و منسجم عمل نموده و همواره در جهت هماهنگی و پیشرفت هرچه بیشتر آن تلاش کنم.چنانچه به فرض بعید در عملکرد یکی از همکاران رفتاری نا مطلوب مشاهده کنیم که به زیان شرکت و مجموعه باشد، وظیفه خود می دانیم به نحوی شایسته در برطرف کردن این نقصیه بکوشیم.
2) رعایت قوانین و مقررات : با این باور که انجام وظایف شغلی و فعالیت های سازمانی و تحقق اهداف عالیه شرکت در گرو رعایت قوانین است،خود را متعهد و ملزم به رعایت قوانین و مقررات و اجرای آنها می دانیم.
3) رفتار منصفانه و قانونمند : كارمندان به تمامي ارزش هاي سازماني،همکاران و دیگران احترام گذاشته و پذيراي آن هستند و رفتار كارمندان در زندگي خصوصي خودشان به نحوي است كه موجبات اعتلاء اعتبار و حسن شهرت شرکت را فراهم نمايد.
4) خط مشي اخلاقي شرکت در قبال كاركنان : ارتقاء سطح دانش و توانمندي هاي همكاران، فرصت ارتقاء شغلي، تأمين رفاه، برخورداري از حقوق عادلانه و مكفي و شايسته سالاري از جمله مواردي است كه شرکت در قبال كاركنان خود را مسئول مي داند.
5) حفاظت از دارائي هاي شرکت : سوء استفاده كاركنان و يا اشخاص ثالث از دارائي هاي مشهود و يا نامشهود شرکت ممنوع بوده و شرکت تمهيدات لازم را جهت جلوگيري از هرگونه سوء استفاده فراهم خواهد نمود.
6) وظیفه کارکنان و شرکت در قبال یکدیگر و سایر مشتریان : وظیفه شناسی ، وقت شناسی ، آراستگی ظاهر ، حذف تشریفات زائد، رعایت اصول ، امانتداری ، رازداری ، صداقت و حفظ اطلاعات مربوط به شرکت، تلاش برای ارتقای دقت ، صحت و کیفیت و سرعت ارائه خدمات به شرکت، صداقت و درستی در تبادل اطلاعات و احترام به فرهنگ،آداب و سنن و اعتقادات همکار (اعم از خارجی یا ایرانی)
فرصت های شغلی در آژانس مسافرتی دیبا
آژانس مسافرتی دیبا از پر سابقه ترین و قدیمی ترین آژانس های کشور می باشد که تخصص اصلی آن برگزاری تور های لوکس و با کیفیت گروهی به اقصی نقاط جهان و به خصوص اروپا است.
آژانس ققنوس جهت تکمیل کادر اداری خود،نیرو های متخصص و با تجربه با مدرک حداقل کارشناسی در زمینه های زیر استخدام می نماید:
فرصت های شغلی:
  • کانتر فروش تور اروپائی
  • کانتر فروش بلیط خارجی
  • فروش هتل های خارجی
  • , CRM(گرافیست و بازار یاب)
افراد واجد شرایط می توانند رزومه خود را جهت دعوت به مصاحبه به آدرس ایمیل:
HR@diba.net
آژانس مسافرتی دیبا پس از بررسی اولیه رزومه‌های ارسال شده، در صورت واجد شرایط بودن، از شما جهت شرکت در مصاحبه استخدام، دعوت خواهد نمود.

استخدام

خواهشمند است اطلاعات بطور کامل و دقیق تکمیل نمایید
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ديبا محفوظ مي باشد.